הצלת עצים והפסקת גיזום חסר פרופורציה בראשון מערב

הצלת עצים והפסקת גיזום חסר פרופורציה בראשון מערב

מספר חתימות

עד כה נאספו: 148 חתימות.

עיזרו לנו להציל את העצים המדהימים!

בגינה הציבורית ברחוב אבן גבירול בראשון לציון, נטועים עצים וותיקים, בעלי שורשים עמוקים כבר למעלה מ-25 שנים. העצים הם ריאה ירוקה באזור, צובעים את הגינה בירוק, מספקים שפע של צל ומפלט מחום הקיץ הלוהט.

לצערנו הרב, העצים בגינה הציבורית השייכת לכולנו, מצויים בסכנת השמדה עקב תלונות מצד תושב בודד אשר פונה בשיטתיות לעירייה בבקשה לגזום את העצים.

העירייה נעתרת לבקשותיו ובכל פעם מבצעת גיזום מ"סיבות" שונות לדברי נציגי העירייה. עקב כך העצים הוותיקים נגדעו לגובה מטר, ללא כל פרופורציה. מיותר לציין, שהעצים המשרתים את כלל תושבי האזור, אינם תורמים עוד לנוף או לצל.במקום להגיע לשורש בעיית הלכלוך בגינה, במשך שנים מגזימים בגיזום גס של העצים כדי להפחית בפעולות התחזוקה השוטפת הנדרשת אחת למספר חודשים, תוך תכנון נכון של אדריכלות הנוף.

  1. חייבים לעצור את השליטה המלאה ואת חוסר הבקרה על עובדי מחלקת גינון מערב הנעתרים לבקשות  ולרצונות של דייר בודד תוך התעלמות מטובת התושבים ומהדאגה לאיכות הסביבה.
  2. חייבים לעצור את הגיזום העמוק חסר כל הפרופורציה, המבוצע תוך פגיעה משמעותית בעצים במקום דאגה לניקיון הגינה הפרטית (בדיוק כפי שצוותי העירייה מנקים את הגינה הציבורית).

בשבוע הקרוב מתכננים לגזום גזימה עמוקה עוד עץ בגינה ציבורית אבן גבירול, בפועל לגרום נזק משמעותי ופגיעה בעוד עץ!!!

אנו זקוקים לתמיכתם - אנא ממכם חיתמו על העצומה והפיצו הלאה.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

05/05/2021
העצומה השיגה 100 חתימות!
04/05/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
04/05/2021
העצומה נפתחה