עתיד הבגרויות

אין תמונה

מספר חתימות

507
 
5,000  

תיכוניסטים יקרים!  גם אתם מרגישים שבעקבות הקורונה אתם לא מצליחים ללמוד בקצב מספיק מהיר בשביל להיות מוכנים   לבחינות הבגרות? גם אתם מרגישים שאין היענות מספקת מצד משרד החינוך, למרות הקושי והתסכול שלנו? גם אתם מרגישים שהציפיות והדרישות מאיתנו לבגרויות הקרובות לא מציאותיות? ושהמיקודים לא מספיקים? אתם לא לבד! אנחנו, קבוצה של תלמידי י"ב ומוריהם, מרגישים שחייב לקרות כאן שינוי. אנו יוצרים קשר עם משרד החינוך   וגופים נוספים אשר יכולים לתמוך ולסייע, ועושים הכל כדי ליצור שיח אמיתי וקשוב, ולקבל מענה אמיתי   לצרכים של כולנו. אנחנו מזמינים אתכם לעקוב, לשתף בתחושות ורעיונות, להיות פעילים יחד איתנו ובעיקר-   להפיץ, להפיץ, להפיץ!  אף אחד מאיתנו לא לבד, אנחנו ביחד בזה ופועלים בשביל לעשות שינוי אמיתי!

אנו יוצרים קשר עם משרד החינוך ועם גופים נוספים, וכדי שיקחו אותנו ברצינות אנו צריכים להראות תמיכה וגיבוי מכמה שיותר אנשים, לכן אנו  נשמח לחתימתכם בין אם אתם תלמידים, מורים, הורים או כל מי שבניהם :) 

אנו מבקשים צמצום ניכר בחומר הלימודים, שלוש בגרויות חיצוניות בלבד (שפת אם, מתמטיקה, אנגלית) וכל שאר המקצועות יהיו הערכה חלופית מגוונת הניתנת על ילדי בית הספר, בנוסף יותר מ 20% מתלמידי ישראל נמצאים בלי מחשבים דבר אשר לא מאפשר להם ללמוד לכן אנו מבקשים שנושא זה יטופל בהקדם. 

עצומה חמה

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

20/10/2020
העצומה השיגה 500 חתימות!
14/10/2020
העצומה השיגה 100 חתימות!
14/10/2020
העצומה נפתחה