מדיניות פינוי אסבסט בטיחותית בנחלת יצחק

מדיניות פינוי אסבסט בטיחותית בנחלת יצחק

מספר חתימות

167
 
3,000  

מזה שבועיים שכונתנו מצויה בהליך פינוי מסיבי של שארי אסבסט המצויים במבנים ישנים, מבנים שהעירייה החליטה שזו העת לפנותם לטובת הפיכת השכונה לתאומת מנהטן.

האסטבס מצוי בשכונה לצערנו באיזורים הסמוכים למוסדות חינוכיים, גני ילדים פרטיים, גנים עירוניים ובית הספר.

בחול המועד החל פינוי מול גני מגדלי תל אביב תוך גלישה לימי הגן בשעות הגן. הגנים היו מסריחים, חנוקים.

כעת, עתיד מחר פינוי צמוד לגן פרטי ברחוב זימן.

ואיך מודיעים? פתק אחד בתוך מודעה במקום הכי לא בולט שיש.

אין עם מי לדבר, אין שקיפות, אין מענה, אין מתן פתרון חלופי לשהות ילדי הגן בזמן העבודות- האם בריאותנו ובריאות ילדנו הפקר???

אנו מבקשים שהעירייה תפעיל לאלתר מדיניות פינוי אסבסט וחומרים רעילים בשכונתנו הכוללת:

1. ש-ק-י-פ-ו-ת!!! אתם עתידים לפנות? בידקו מהם כל מוסדות החינוך באיזור, העירוניים והפרטיים וידעו את המנהלים, חייבו אותם לידע את ההורים שיחליטו אם לשלוח ילדיהם.

2. מתן הנחיות ועדכון המשך פעילות- אתם מפנים? אנא דווחו לתושבים בזמן אמת מה הסטטוס. אנחנו לא צריכים לחכות לפתק המסכן של הקבלן בחצות הלילה לגבי מחר- עבודתנו אינה הפקר. סיימתם עבודות? הוציאו עדכון מלא לתושבים על מצב האיזור ותוכניות עתידיות. הגן של בני צמוד לרעל הזה- אם הייתי יודעת מראש לא הייתי רושמת אותו לשם, אם אדע שזה ממשיך אוציא אותו משם!.

3. מתן פתרונות חלופיים- אתם מפנים ואין ברירה- גם אם זה מעל 50 מ'- זה חונק, זה מסריח, אתם לא הייתם מעבירים יום בחנק הזה אז בטח לא ילדים רכים. הציעו להורים מבני עירייה חלופיים לשהות הילדים בימי העבודות. יש כאלו בשכונה, למשל אולם האירועים באשכול הטירה, אולם הג'ימבורי בקאנטרי, אולם הספורט בבית הספר איילון או שאולי סוף סוף תקימו לנו מרכז קהילתי נורמלי- אתם בונים לנו על הראש, תנו לנו לפחות את זה!!!

חיתמו

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

27/10/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
26/10/2019
העצומה השיגה 50 חתימות!
26/10/2019
העצומה נפתחה