העלאת פלסטינאים לקווי האוטובוס ביהודה שומרון ובינימין

העלאת פלסטינאים לקווי האוטובוס ביהודה שומרון ובינימין

מספר חתימות

1,502
 
2,000  
שלום רבכבר תקופה ארוכה אנו חווים "נסיעות מפחידות" בקווי האוטובוסים שמפעילה חברת אפיקים ברחבי יהודה שומרון ובינימין. אנו , מייצגים את תושבי האזור מבקשים מן הציבור לחתום על העצומה ליצירת צו - אלוף שיאפשר לנהגים לא להעלות פלסטינאים לאוטובוסים. בני הנוער והנוסעים בקווי האוטובוסים מתלוננים על חוויות לא נעימות, הצקות, הפחדות וכמובן, מדובר בפלסטינים ללא אישורים שאין מושג מאין באו ולאיזו מטרה. אנו רוצים להמשיך ולהשתמש בקווי התחבורה הציבורית ללא חשש לחיינו ולחיי ילדנו. אנו זקוקים ל2000 חתימות !!!תודהחדשות אשקובית לב השומרון

 

 

‏יום ראשון 12 אוגוסט 2012

            לכבוד: דובר צה"ל

העתקים : מר ישראל אפריאט, קמ"ט תעבורה, מר רון נחמן, ראש עיריית אריאל, מר שלומי  לנגר ראש יישוב אורנית, מר צדוק זהוראי, ראש יישוב אלקנה, מר חננאל דורני, ראש מועצת קדומים, מר שלמה קטן, ראש מועצת אלפי מנשה, מר הרצל בן ארי, ראש מועצת קרני שומרון, מר גרשון מסיקה יו"ר מועצה אזורית שומרון, מר דני דיין יו"ר מועצת יש"ע , מר שלמה ללוש, ראש מועצת מעלה אפרים

 

הנידון: בקשה לצו – אלוף למניעת העלאה של פלסטיניים לקוי האוטובוס של אפיקים

 

אדון נכבד,

 

ביום ה 17/05/2012 העלנו עצומה שמטרתה הסופית קבלת צו – אלוף (פיקוד מרכז) כנגד העלאת נוסעים פלסטיניים לקווי האוטובוס של אפיקים.

 

העצומה, תפסה תאוצה וכלי תקשורת רבים מתעניינים בהתקדמותה. כיום , יש לנו 961 חתימות של אזרחים זועמים שאינם יכולים לנסוע בבטחה בקווי האוטובוסים. אזרחים שסובלים הטרדות וחווים "נסיעות טרור" באוטובוסים.

 

עצם העלאתם של הפלסטיניים לאוטובוסים מצד אחד, ע"פ התקנה של משרד התחבורה הקובעת כי יש להעלות כל לקוח שמשלם וכי אין לנהג כל זכות בידוק, נוגדת את נושא המעברים הקבועים למעבר של פלסטיניים לשטחי ישראל. כמו גם לעיר אריאל .

 

הנוסעים הפלסטיניים נוסעים להם בנחת בכל רחבי הארת ללא הפרעה משום שלא קיים צו אלוף אשר ימנע מצב מסוכן זה. מדובר בנוסעים ארעיים , ללא בידוק שיכולים לבצע כל העולה על רוחם ולהגיע להיכן שרק ירצו.

 

אנו מעוניינים ליצור פגישה עם אלוף הפיקוד בנוכחות ראשי המועצות ביהודה שומרון ובנימין בכדי לקדם את ענייננו .

 

כמו כן, נבקש את תגובת דובר צה"ל למצב האבסורדי אשר בשלב מסוים יגרור "ועדת חקירה נוספת" לאחר פיגוע טרור קשה.

 

לידיעתנו, כאשר חברת "דן" הפעילה את מכרז התחבורה הציבורית באזור, היה צו – אלוף ופלסטיניים לא הורשו להשתמש בשירותי התחבורה הציבורית האזרחיים – ישראליים .

 

עצומה כנגד העלאת פלסטיניים לקווי תחבורה ציבורית ביו"ש ובנימין

 

 

נודה לכם על תשומת לבכם וכן, על תגובה וטיפול מהיר

 

בברכה,

אריאלי יפעת

עורכת ראשית

חדשות אשקובית לב – השומרון

[email protected]

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

15/08/2012
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
04/06/2012
העצומה השיגה 500 חתימות!
18/05/2012
העצומה השיגה 100 חתימות!
17/05/2012
העצומה נפתחה