בקשה להמשך לימודים בזום

אין תמונה

מספר חתימות

עד כה נאספו: 88 חתימות.

לכבוד

דרקטור האקדמית גורדון, 

שלום רב,

הנדון: בקשה להארכת לימודים בזום במחצית הראשונה של הסמסטר.

כנציגות הסבת אקדמאיים גורדון, אנו פונות אליכם על מנת להעלות נקודות שעלולות להוות בעיה בחזרה ללימודים פרונטליים.

אנו מבינות שהושקעה מחשבה רבה בהחלטה על חזרה ללימודים סדירים בקמפוס.

אך למרות זאת, אנו פונות ומבקשות לשקול מחדש את ההחלטה לגבי חזרה ללמידה פרונטלית. 

  • ידוע כי החיסון אינו מגן ב- 100% מפני הנגיף כך שגם אם רובנו מחוסנים עדיין יש סיכוי להידבקות בעיקר עקב שהייה בכיתה סגורה במשך שעות רבות. ישנם סטודנטים שלא מחוסנים מסיבות שונות. הפחד הגדול של מרבית הסטודנטים הוא היחשפות לנגיף, העשוי להדביק ילדים שאינן מחוסנים.
  • נקודה נוספת ומשמעותית לא פחות, הינה נושא הבידודים. סטודנטים רבים הינם הורים לילדים קטנים או גרים עם הורים, בני משפחה בסיכון.

למרות החיסונים הנרחבים, ידוע לכל כי הילדים טרם יכולים להתחסן וישנם גם מבוגרים ואחרים שאינם יכולים להתחסן מסיבות שונות. לכן, יש לקחת בחשבון כי לפחות בתקופה הקרובה, הבידודים ימשיכו להיות חלק נכבד מחיינו ובעיקר אצל אותם/ן סטודנטים/ות עם ילדים קטנים אשר ייאלצו להישאר עם ילדיהם בבית ולא יוכלו להגיע ללימודים פרונטליים.

השיעורים המוקלטים שמתקיימים בזום יאפשרו לכל מי שנאלץ להפסיד שיעורים פרונטליים, על לא עוול בכפו, להשלים את השיעורים ולא ליצור פערים של שבועות ארוכים של בידוד (והרי ידוע שאם ילד יוצא חיובי ומדביק ילדים אחרים הרי יכול להיווצר תקופה ארוכה אפילו מאד).

  • אמנם לפי מתווה הלימודים ההיברידי, הסטודנטיות תוכלנה להשתתף פרונטלית או מהזום, אך מניסיון הבנות שלמדו במכינה 'אשתקד' למדנו כי יש קושי לבנות המשתתפות בזום בכך שהן אינן יכולות להיות משתתפות פעילות, לשאול שאלות בקלות, לשמוע את ההרצאות באיכות טובה כמו שקיים כיום וכן שישנם
  • מבלי לפגוע באמור לעיל, וכפי שנמשך גם בתקופת הקורונה, כמובן שנגיע לקמפוס לצורך סדנאות מעשיות שלא ניתן ללמוד באמצעות הזום, בקבוצות כפי שנקבע במתווה התו הירוק.                            סה"כ השנה החולפת בזום הייתה עם נוכחות גבוהה.
  • מצורפת בזאת עצומה חתומה ע"י הסטודנטים של הסבת אקדמאיים

נודה מאוד על חשיבה מחודשת בעניין חזרה חלקית לקמפוס על מנת לאפשר לכולנו להתחיל את השנה בפן הטוב ביותר למרות שהקורונה עדיין איתנו.

בבריאות איתנה

סטודנטים, הסבת אקדמיים, תשפ"ב.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

27/09/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
27/09/2021
העצומה נפתחה