תושבי עכו יוצאים נגד עושק הארנונה וביטול החיוב על השטחים המשותפים.

תושבי עכו יוצאים נגד עושק הארנונה וביטול החיוב על השטחים המשותפים.

מספר חתימות

1,277
 
2,000  

תושבי עכו היקרים ,או שאתם פראיירים או שאתם נגד עושק הארנונה.עושק הארנונה הגיע לשלב בו כלל תושבי עכו צריכים לקום ולזעוק –דיי לעושק הגזמתם !!!את מחאת "עושק הארנונה" אנחנו מבקשים להתחיל בחתימת תושבי עכו על עצומה שלאחריה יבואו פעולות נוספות שיוציאו למרחב הציבורי את תושבי עכו ע"מ ליצור גל מחאה שיביא אתמקבלי ההחלטות לבטל את הארנונה על "השטחים המשותפים" ולהפסיק את "עושק הארנונה" הקיים.כדי שמחאת "עושק הארנונה" תצליח , אנחנו מבקשים מכל תושב עכו לחתום על העצומה.מעבר להבעת התנגדות היא מהווה התחייבות והצטרפות לפעולות אקטיביות מחאתיותשיביאו את מחאת "עושק הארנונה" ותודעה ציבורית ולראש סדר העדיפות של מקבלי ההחלטות בעיריית עכו , במשרד הפנים , באוצר ובממשלת ישראל. אנחנו סבורים שלא דיי בכך שנשב בסלון הבית ונסתכל על דרישת תשלומי הארנונה תוך הבעת כעס , או כתיבת פוסט ברשת החברתית – על "עושק הארנונה"... אלה מעבר לזה.

תושבי עכו - הגיעה השעה להתאחד נגד מאבק צודק שיחזיר את השפיות לעכו ויביא לביטול הגביה עבור "השטחים המשותפים" המהווה תשלום מס המגדיל באופן וירטואלי את גודל הנכסומהווה עושק ולכאורה גזל בשרות החוק - ואת המציאות הזו , יחד אנחנו נפסיק ! התארגנות תושבי עכו כנגד דרישות התשלום של עיריית עכו לגבות עבור "שטחים משותפים"  נעוצה קודם בחוסר ההתחשבות של המנהיגות המקומית בתושבי העיר עכו ובידיעה שהעירבמצבה הנוכחי מדורגת במדד החברתי-כלכלי הנמוך 4 , מעבר לגידול פקטיבי של דירות ונכסיםהגורם לעיוות בגודל הנכס.

אין ספק שמרגע שהמאבק יתחיל לקבל תאוצה בקרב תושבי עכו, יהיו גורמים מטעם שלכאורהינסו בדרכים שונות להביא לפילוג שיוביל לכך שהמאבק לא יתרומם , כולל ניסיונות לפעולכנגד מובילי המחאה !!! מניסיונות אלה אנחנו לא נרתעים !!!

תושב שחושב שלא יעמוד בלחץ ושחלילה "האינטרסים הקטנים" שלו עלולים להיפגע - שמראש לא יצטרף למאבק !!! לאותם תושבים יש לומר - תמשיכו להרגיש קטנים ופראיירים ובכך להעניק לקבוצה קטנה שלכאורה שולטת בכם , את הכוח הדרוש לה להמשיך ולעשוק אתכם באמצעות הארנונה... כי כפי שכבר נאמר -

" או שאתה פראייר או שאתה נגד עושק הארנונה."

בחתימתך על העצומה הנך מתחייב להצטרף למאבק שאולי לא יסתיים בקרוב , אבל יביא לשינוי. בחתימתך הנך מתחייב להצטרף באופן אקטיבי למחאת "עושק הארנונה" בעכו ולביטול החיוב על "השטחים המשותפים" שיביא לשינוי - כי השינוי מתחיל קודם מהמעורבות שלך. בשלב הראשון המטרה להחתים 2,000 תושבי עכו שיביעו את מחאתם נגד העושק המתמשך. עם החתימה והצטרפות למאבק "עושק הארנונה" הנך מתבקש לשתף את העצומה לכלל החברים ובני המשפחה ולבקש מהם להצטרף למאבק צודק עבור כולנו. ככול שיותר ויותר תושבי עכו ( יהודים וערבים כאחד ) יצטרפו למחאה כנגד "עושק הארנונה ", נוכל יחד לפעול בכל האמצעים והדרכים החוקיות שיביאו לביטול "עושק התושבים" ובשלב הראשון לביטול עושק הארנונה על "השטחים המשותפים" !!! אם את/ה מזדהים עם המאבק נגד "עושק הארנונה" ומבקשים להביא לביטול החיוב הנוסףעל "שטחים משותפים " בעכו - חתמו ותצטרפו !!!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

10/11/2018
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
07/11/2018
העצומה השיגה 500 חתימות!
03/12/2017
העצומה השיגה 100 חתימות!
01/12/2017
העצומה השיגה 50 חתימות!
01/12/2017
העצומה נפתחה