להחזיר את ליין ״אריסה״

להחזיר את ליין ״אריסה״

מספר חתימות

67
 
500  

העם דורש צדק מ-ז-ר-ח-י!

בתאריך 2.11.18 נחתמה מסיבת האריסה האחרונה שסגרה את סבב ליין המסיבות הכי מזרחי בקהילה. 

מסיבת האריסה הוקמה על ידי יותם פפו , עומר טובי , אוריאל יקותיאל ואליעד כהן כהלצה היפסטרית והמשיכה כלהיט היסטרי שהתחיל במועדון הקומפורט ונמשך עד להאומן 17 בתל אביב.

ליין זה התרחש מדי חודש והיה מיועד לקהילה הלהט״בית ותומכיה ובה נוגנו שירי מזרחית מכל גווניה. הליין שהיה אחד ממסיבות המזרחיות היחידות בתחום, שבר גם סטיגמה חברתית נועזת - קיימים הומואים מכל סוג וקיימים הומואים שאוהבים מזרחית! 

ליין האריסה הספיק לארח את טובי המזרחית בהם: עומר אדם, ליאור נרקיס, זהבה בן, שרית חדד, הפרוייקט של רביבו, מרגול, גולייטה, מוטי טקה,רינת בר, ספיר סבן ועוד. 

וכמו כן להוציא בשיתוף אלפי להיטים בלתי נשכחים כגון ״פה זה לא אירופה (מרגול)״, ״ תל אביב״ (עומר אדם) ״עמליה״ (ליאור נרקיס) ״קרקס״ (שרית חדד) , ״אני לא אשמה״ (ספיר סבן) ״טוקור״ (מוטי טקה)

ליין המסיבות שבר שיא חדש ואף הצליח לקיים באופן חד פעמי את המסיבה באילת ב2015 וגם במצעד הגאווה בירושלים שנה לאחר מכן. 

המסיבות, המיקום , הקליפים הבלתי נשכחים , השירים והאווירה משכו אלפי חברי קהילה ותומכיהם מכל חלקי הארץ שחיכו מדי חודש להגיע במיוחד לערב זה.

ערב אחד שבו אתה יכול להשתחרר עם חבריך ולהיות מי שאתה באמת רוצה להיות ולא מה שאחרים רוצים שתהיה. ערב זה נתן גם כוח והשראה להרבה להט״בים להרגיש שהם לא לבד ויש עוד הרבה חברי קהילה בדיוק כמוהם ומכל סוג שקיים. 

בחתימת עצומה זו, אנו חברי הקהילה הלהט״בית ותומכיהם, מבקשים להחזיר את ליין אריסה כליין מסיבות קבוע שימשיך להיות מקום מפלט והשראה לאחרים. מקום בו יהיה ניתן להשתחרר ולהיות מי שאתה , להביא את חבריך התומכים ובכך גם לזכות בערב אחד שבו שאתה יכול לבלות ולהיות מי שאתה רוצה ללא פחד וללא חרדה.

באופן חד פעמי חזרו ליין ״אריסה״ במצעד הגאווה 2019 והוכיחו כי הם עדיין רלוונטיים לקהילה הישראלית אך הוחלט כי לא תמשיך להיות ליין קבוע ואין לדעת אם יתרחשו מסיבות בעתיד. 

אנו בתור מארגני העצומה יידאגו להפניית העצומה לגורמים הרלוונטיים שיש להם את הכוח להחזיר את ליין המסיבות.

אנא חתמו והפיצו את בשיתוף את העצומה הזו כדי שנוכל להגיע למספר חתימות אפשרי להחזרת הליין. 

(ניתן לחתום גם בראשי תיבות)

בברכה,

מארגני העצומה.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

14/08/2019
העצומה השיגה 50 חתימות!
13/08/2019
העצומה נפתחה