נשים יהודיות למען קשר זוגי עם ערבים

נשים יהודיות למען קשר זוגי עם ערבים

מספר חתימות

60
 
100  
פורסם בתאריך: 29/12/2010
 

אנו, נשים יהודיות אזרחיות ישראל, מכריזות בזאת על כוונתנו לצאת עם ערבים, ולשאוף להקים מערכת זוגית עם גברים (או נשים) לא יהודים/יות. הכרזתנו זו באה כמחאה על מכתב הרבניות, שהנוסח המלא שלו מובא להלן:

"אחות יקרה! את בת מלך, את שייכת לעם סגולה, עם קדוש ויקר, עם של מלך מלכי המלכים. אנחנו רואות אותך בסופרמרקט כשאת עומדת בקופה ומשרתת את ציבור הקונים נאמנה, אנחנו רואות אותך בשירות לאומי בבתי חולים. העבודה שלך קשה, מסירות הנפש רבה ולא תמיד יודעים להעריך את זה לא תמיד יודעים לומר לך מילה טובה.

באותו מקום יש לא מעט פועלים ערבים שמכנים את עצמם בשם עברי. יוסוף הופך ליוסי, סמיר הופך לסמי ועאבד הופך לעמי. הם מבקשים את קרבתך, מנסים למצוא חן בעינייך ונותנים לך את כל תשומת הלב שבעולם. הם דווקא כן יודעים להתנהג באדיבות, לשחק אותה כאילו הם באמת דואגים לך, לומר מלה טובה, אלא שההתנהגות שלהם היא רק זמנית. ברגע שאת בידיים שלהם, בכפר שלהם, בשליטה שלהם הכול הופך להיות שונה.

את יכולה לשאול עשרות בנות שהיו שם. גם הן יאמרו לך שהכל עבודה בעיניים, מהרגע שתגיעי לכפר, החיים שלך לא יחזרו להיות כפי שהיו, ואת תשומת הלב שכל כך ביקשת לעצמך יחליפו קללות, מכות והשפלות. גם אם תרצי לצאת מאותו כפר זה יהיה כבר הרבה יותר קשה. הם לא יתנו לך, הם ירדפו אותך. הם לא יניחו לך לחזור.

הסבתות שלך לא חלמו ולא פיללו שמישהי מצאצאיהן תעשה מעשה שיוציא את הדורות הבאים במשפחתה מהעם היהודי. למענך, למען הדורות הבאים, וכדי שלא תעברי את הסבל הנוראי, אנו פונות אליך בבקשה, בתחינה, בתפילה. אל תצאי עם גויים, אל תעבדי במקומות שיש שם גויים ואל תעשי שירות לאומי ביחד עם גויים".

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו