או סגר או אגודה

אין תמונה

מספר חתימות

28
 
50,000  
פורסם בתאריך: 06/09/2020
 

בס"ד י"ז אלול תש"פ 06.09.2020

אם יהיה סגר – לא מצביעים לאגודת ישראל!!!

אליך מצביע אגודאי יקר שהצבעת בתמימות עבור המפלגה שאמורה הייתה להציל אותך משונאי חרדים כליברמן ולפיד. ואשר בזכותה ורק בזכותה – כך סיפרו לך - יש זכות קיום לציבור החרדי במדינת ישראל.

פקח עיניך וראה, כיצד האנטישמיות תוצרת כחול לבן מגיעה לשיאים בל ייאמנו. אנו מתקרבים למצב שלהיות יהודי חרדי זו סכנת חיים. שוב באופן רשמי וללא בושה מטילים סגרים ללא הרף רק על ערים חרדיות, בלהטוטי רמזורים נוסחאות וצבעים הגיעו לתוצאה המיוחלת – להפוך אותנו לשעיר לעזאזל. והכל מתוזמן לתקופת החגים. מהדורה ראשונה בפסח, ומהדורה שניה בחודש תשרי.

היום כבר כל אחד מאתנו יודע שסגר הוא סכנת חיים. והוא מותיר אחריו שובל של הרס בגוף ובנפש. משפחות מתמוטטות כלכלית, נפשית, ורוחנית. ואנו מלקקים עוד את פצעי הסגר הקודם. היום גם כל אחד מאתנו יודע, שכל הגזרות המרושעות שיוצאות מבתי היוצר של משרד הבריאות והמל"ל – אין להם שום קשר לטיפול בקורונה. מטרתם אחת – להסית נגדנו ולמרר את חיינו. שילמנו שכר לימוד יקר, אבל ההתפכחות הציבורית הגיעה באיחור ניכר. אך טוב מאוחר מלא כלום.

ומה עושים שלוחי דרבנן היקרים שלנו? פה ושם משמיעים הם קול מחאה חלושה, למראית עין הם אפילו מנסים לעשות קצת שרירים. מנסים - אך כמובן לא מצליחים, שכן מה כוחם לעומת דורסנות הממשלה והמל"ל וכל זרועות השלטון למיניהן.

וכאן הבן שואל: רגע, האם אינכם הרגל היציבה ביותר בקואליציה הרעועה הזו? האם לא בידכם להוריד את כולם על הברכיים תוך כמה דקות? האם אנו צריכים ללמד אתכם איך גורמים לראש הממשלה להזיע זיעה קרה ולהיזכר בתאי הכלא רוחשי הפשפשים שאמורים להחליף את הוילה בקיסריה? האם זו משימה בלתי אפשרית להפוך את המל"ל ואת המשטרה לאוהבי חרדים? אם אתם באמת לא יודעים איך עושים את זה - הבה ונסביר לכם.

אתם יכולים למשל, להודיע למר נתניהו, שאם יהיה סגר נוסף ולו על עיר חרדית אחת - ולא משנה אם היא אדומה כתומה או ירוקה - הקואליציה מתפרקת. ואתם תומכים בחוק הנבצרות יחד עם האופוזיציה. ראש הממשלה הוא בחור אינטליגנט ומבין די טוב מסרים מסוג זה. יש לנו עוד כהמ עצות באמתחתנו. ונשמח לעזור לכם אם תרצו באמת.

אלא שאין לכם שום סיבה לעשות זאת. מה איכפת לכם, אתם מסודרים ועוד איך מסודרים. ונהנים ממנעמי השלטון. ובניגוד לכל ח"כ חילוני, אין עליכם את אימת הבוחר. שכן סמוכים ובטוחים אתם שביום פקודה יום הבחירות, ציבור המצביעים האגודאי ינהר בהמוניו לקלפי, ותוכלו להמשיך לצחוק עלינו עד לפעם הבאה.

וכאן חוזרים אנו אליך מצביע אגודאי יקר. הגיע הזמן לשים סוף לדבר הזה. כל עוד שהיה מדובר בנושאים של מה בכך, אפשר היה להמשיך ולחיות עם זה. כעת מדובר על סכנת נפשות! הסכנה לחייהם של יהודים חרדים היא לא מהקורונה, היא מהאנטישמיות. כל יום נוסף של שטיפת מוח לציבור החילוני שהחרדים האלה שלא די שאינם הולכים לצבא, לא משלמים מיסים, יושבים כעלוקות וחיים על חשבון משלם המיסים החילוני, ומאיימים עליו דמוגרפית - הפכו עתה גם להיות מפיצי קורונה, והם האשמים בכל האסונות הניתכים עליו – מהוה סיכון חיים ממשי לכל חרדי באשר הוא שם! ריח צחנה של ברלין ושל נירנברג מתפשט בחלל ואף אלו שאיבדו את חוש הריח מריחים אותו.

בידך לעשות דבר פשוט מאוד  ולשנות את כל המפה. הצטרף כאן להצהרה שבבחירות הבאות [שככל הנראה קרובות מאוד] אינך מצביע לאגו"י, ויהי מה. זכור שכל קול קובע, וכל אדם נוסף שמצרף את חתימתו - תורם תרומה של ממש בהצלת חייו וחיי כל שומרי התורה בא"י. זו ההשתדלות הקטנה שיש בידינו לעשות כדי למנוע את האסון הממשמש ובא, ומן השמים ירחמו.

הצהרה

הריני מצהיר בזאת, שבמידה ואגודת ישראל תמשיך לשבת בממשלה בעוד ההסתה והסגרים והאכיפה הסלקטיבית נגד הציבור החרדי נמשכים – לא אצביע בל"נ בבחירות הבאות לאגודת ישראל.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו