פתיחת ערוץ אנימה חדש בישראל!

פתיחת ערוץ אנימה חדש בישראל!

מספר חתימות

2,224
 
1,800  

לקבוצה הרישמית בפייסבוק: http://www.facebook.com/home.php?sk=group_141715065877917"דמיינו לרגע שפתחתם את הטלווזיה.. וגיליתם משהו שונה.. שונה ממה שאתם מכירים"חברים, אין מה לדבר היום על הטלוויזיה, פשוט זוועה! 

סרטים אמריקאים ממוחזרים על ימין ועל שמאל עם דיבוב כושל רק הולכים ומידרדרים משנה לשנה, והורסים את התרבות והחברה הישראלית שכבר נמצאת בשפל. המוצא היחיד: - האנימה!!!...זה דבר ידוע ומוכח מדעית שרמת האיי-קיו של איש יפני גבוה משמעותית משל אזרח אמריקאי ממוצע,  שכנראה נמצא תחת שטיפת מוח של המדיה האמריקנית המושחטת. ז"א ליפנים יש פי אלף יותר סמכות ללמד אותנו כבוד וערכים מאשר לאמריקנים..בעתיד לא רחוק, האנימה תחליף את כול הסדרות בטלוויזיה.בינתיים אנחנו קהילה ווירטואלית של אנשים שמחכים בקוצר רוח שזה יקרה, ומתכננים כל אחד בראשנו איך יראה ערוץ האנימה החלומי שלנו. 

על דבר אחד רק אנחנו מסכימים - הערוץ ייקרא: "ערוץ האנימה הישראלי" 

 אנחנו לא מתכוונים לתת לחברות כמו יס או הוט להשתלט לנו על הערוץ, הערוץ הזה יהיה שייך לנו (לקהילה) בלבד. אנחנו לא חבורה של הזויים שמנסים לשנות כאן משהו בעזרת עצומה. הקטע הוא להפיץ את הרעיון הזה לאחרים. אנחנו רק רוצים לרכז כאן כמה שיותר אנשים שמאמינים ברעיון הזה - וזהו! רק ההתאחדות של כולנו תוביל להגשמת החזון! 

~~~תחי האנימציה היפנית!

תעשיית האנימציה היפנית היא בין המשובחות והמפורסמות שבעולם. איש אינו יודע להסביר את סוד ההצלחה שלהם. יש להם סגנון מיוחד במינו שמתעלה מעל כולם וכולל ציורים מושקעים ויפים, סיפורים טובים ודמיון שופע במיוחד, עם מעט תרבות יפנית שכולנו אוהבים שייגרמו לך להתמכר חזק.

כשהאמריקאים המציאו בשבילנו את כל גיבורי העל (סופרמן, ספיידרמן, באטמן) היפאנים שלחו לנו את כול הסדרות הנוסטלגיות (מרקו, המומינים וכו') 

ובעוד שהאנימציה היפאנית הלכה והשתפרה, האנימציה האמריקאית הלכה והידרדרה עם השנים, ואיבדה את כול מה שהיה לה: יצירתיות, מקוריות, ערכים וכו'.  לדעתי צריך להעיף בדחיפות הרבה מהתכנים האמריקאים המטומטמים והזוועתיים מהטלוויזיה ולהחליף אותם באנימציה יפנית איכותית. ביפן עדיין ממשיכים לייצר סדרות אנימה חדשות כול הזמן וחבל שרוב האנשים בארץ לא זוכים לראות אותם.

 

אז איך זה הולך?- אנחנו יוצרים מהומה גדולה באינטרנט שתתפשט ותגרום לאנשים לחשוב על הרעיון.- אחרי שכולנו מסכימים על צורתו של הערוץ, אנחנו מחכים עד שהסדרה סיילור מון תתחיל להיות משודרת בערוץ הילדים. כתוצאה מהפופולריות הגוברת של סדרות האנימה, נציגים שייבחרו על ידנו יישלחו לyes וhot, ויתמקחו איתם. בתמורה לקהל הצופים המכובד (שילך ויגדל עם הזמן), הם ייפתחו ערוץ עפ"י ההשקפה שלנו ויתנו לנו לפקח על הערוץ.-הערוץ החדש הזה עם מעט התקציב שיש לו ירכוש מערוץ הילדים את כול סדרות האנימה שהם כבר לא משדרים. (דוג': נארוטו, רנמה1/2, אינויאשה, פרוטס בסקיט) וישדר אותם עם כתוביות.-אחרי שהם משיגים קצת כסף (לא הרבה) יקימו אולפן דיבוב מיוחד לערוץ, שידובב את כול הסדרות האלה לעברית בצורה איכותית ומקורית עם הרבה השקעה (דיבוב בערך כמו הדיבוב של דרגון בול זי בערוץ הילדים רק פי 10 יותר טוב).זה ימשוך הרבה אנשים לערוץ (אינויאשה בעברית?!)-הסדרות ישודרו ביום מדובבים לעברית, ובערב שוב ביפנית א)כדי לחסוך בכסף ו- ב)כדי לאפשר לאנשים גם לראות ביפנית.אחרי שהערוץ יתפרסם בארץ, הוא יקנה סדרות חדשות והמנהלים שלו יהיו עשירים 

 

מאפייני הערוץ החדש:

  • הערוץ תמיד ישמור על קשר טוב בינו ובין קהילת האוטקואים בארץ ולעולם לא ייזנח אותם.
  • הערוץ ידבב את חלק מסדרות האנימה שישודרו בו לעברית כדי למשוך אליו גם אנשים שלא יודעים על אנימה, הדיבוב יתבצע ברמה גבוהה מאוד עם עם חוש נאמנות למקור, וע"י אנשים שמעריכים אנימה. הסדרות יהיו תמיד זמינות בשפה המקורית שלהם בלילה כדי שאנשים שירצו לראות את הסדרות המקוריות יוכלו לעשות כן.
  • ערוץ האנימה יהיה ערוץ חדשני ומעודכן שישתפר כול הזמן, ישדר אנימות פופולאריות, ויביא תמיד סדרות חדשות ומעניינות לצופים. הערוץ ישדר את כול סוגי האנימות, שיפנו לקהלים שונים. הערוץ ינסה מדי פעם גם לרכוש סדרות טריות שרק יצאו מיפן כדי לקבל הערכה ע"י הקהילה.
  • הערוץ גם ישדר מדי פעם גם חדשות מיפן, חדשות אנימה ומנגה, סיקורים, סרטי אנימה, או סתם דברים מעניינים אחרים.
  • הערוץ תמיד יישאף להיות הטוב ביותר שאפשר.
  • הערוץ לעולם לא יוותר על העקרונות האלה בשביל בצע כסף.

 ~~ מי בעד???

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

27/06/2011
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
26/03/2011
העצומה השיגה 500 חתימות!
01/09/2010
העצומה השיגה 100 חתימות!
20/08/2010
העצומה נפתחה