החופש לגדל חיות מחמד

החופש לגדל חיות מחמד

מספר חתימות

1,186
 
1,000  

אוהבי ומגדלי בעלי חיים בישראל התפקדו! הגיע העת להתאחד ולהשמיע את קולנו לפני שלא נוכל לגדל חיות מחמד בארצנו. בשנים האחרונות אנו חווים שינויים מהותיים והחמרות גורפות בתחום גידול בע"ח בישראל. בשבועות האחרונים הנושא עלה על סדר היום הציבורי וסופסוף קולנו נשמע, אך כדי שיהיה שינוי צריך גם לפעול. אם גם אתם חרדים לגורל התחום הקרוב לליבנו, וגם אתם רוצים לגדל חיות מחמד מלבד כלב וחתול במדינת ישראל - חתמו על העצומה ועזרו לנו לדרוש מדיניות מוסדרת ושקופה לתחום, כדי שכולנו נוכל ליהנות ממנו בלב שקט.

אנו קוראים לשיפור השירות הניתן לקהל המגדלים ע"י רשות הטבע והגנים על כל תחומיו השונים: מזמינות לשאלות ובקשות, ועד טיפול יעיל ומהיר בבקשות ההיתרים אותם דורשת הרשות.

אנו דורשים מהרשות לפרסם רשימות של מינים מותרים ואסורים בישראל, כאשר מדיניות ההיתרים הפרטנית למגדלים תהפוך למדיניות מנומקת, שוויונית, הגונה ושקופה לכלל מגדלי בעלי החיים במדינה. ראוי ונכון לבקש מגוף ממשלתי שאמון על שירות הציבור- נימוקים לאיסורים גורפים שאינם מקובלים במדינות העולם.

אנו מבקשים הסדרה של משרד החקלאות ורשות הטבע והגנים בתחום הייבוא של בע"ח לארץ בהתאם לתקנות ולדרישות הנהוגות במדינות המערב, זאת במטרה לאפשר למגדלים מגוון רחב יותר של בע"ח לגידול ובכך לאפשר ביקורת נכונה ומהותית בתחום כולו.

אנו מעוניינים לתרום מהידע שלנו ולפעול בשיתוף פעולה פורה יחד עם רט"ג ומשרד החקלאות, ולעזור בשמירת הטבע ובע"ח בישראל, תוך שיתוף נציגות נבחרת של מגדלים בדיוני מדיניות ומתן הזדמנות בהשמעת קולנו וטיעונינו בפורומים הרלוונטיים בתחום.

לא ייתכן שמגדלי בע"ח בישראל ייחשבו לעבריינים כאשר הם מעוניינים לגדל בע"ח כמו בשאר המדינות המתוקנות בעולם! לא ייתכן שבתור מדינה מתקדמת ומתוקנת יהיה לנו בה פחות זכויות ויותר חובות ממדינות מתוקנות אחרות!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

12/07/2019
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
10/07/2019
העצומה השיגה 500 חתימות!
09/07/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
09/07/2019
העצומה נפתחה