אל תתנו יד לסגירת בית ספר אמונים

אל תתנו יד לסגירת בית ספר אמונים

מספר חתימות

564
 
1,000  

גם אני רוצה ללמוד בעיר שלי

עיריית גבעתיים מתכננת לסגור את בי"ס אמונים ולהעביר את תלמידיו לבית ספר חדש שיוקם על שטח מצומצם ברחוב טבנקין שרובו בבעלות עיריית רמת גן.

אנו הורי ביה"ס אמונים פונים לכלל תושבי גבעתיים - אל תתנו יד לסגירת בית ספר אמונים!

האם יעלה על הדעת, שעירייה תחליט באופן שרירותי ,להדיר חלק משמעותי ותורם מאוכלוסיתה מזכותו הטבעית לקבלת חינוך דתי בעיר מגוריו, כפי שהיה בשמונים השנה האחרונות?

אמונים הינו בית הספר הממלכתי הדתי היחיד בעיר. בית חינוך דתי הנותן מענה לספקטרום הרחב של הציבור הדתי, מסורתי והלא דתי.

בי"ס אמונים זכה לאורך השנים בפרסי הצטיינות מטעם משרד החינוך במגוון תחומים.

בי"ס אמונים נותן מענה לילדי תקשורת מזה 20 שנה וכיום מכיל 5 כיתות חינוך מיוחד עם צוות מוביל בתחום.כמו כן, בי"ס אמונים הוא בית לילדי תקשורת רבים הלומדים בכיתה רגילה, משולבים ופורחים, מתפתחים וצומחים בזכות הרכב הכיתות וצוות אנשי החינוך המדהימים שלנו.

מעצם היותו בי"ס משלב, מדובר בבי"ס איכותי השם דגש על ערך קבלת השונה, ערך המפתח את כל הילדים הלומדים בו והופך אותם לאנשים טובים יותר.

כיום בית הספר נמצא במיקום מרכזי המאפשר גישה לכל אוכלוסיית גבעתיים המעוניינת בחינוך דתי.סגירת בית הספר והקמת בית ספר חדש בקצה העיר באזור טבנקין יפגע קשות במשפחות מרחבי העיר השולחות את ילדיהן לבית הספר ובמיוחד במשפחות ילדי החינוך המיוחד.

כמו כן, המעבר יפגע בגן הדתי הצמוד לבי"ס אמונים המשרת את משפחות בית הספר ומקבל שירותים מבית הספר.

עם חגיגות ה-100 לעיר גבעתיים לא יתכן שמוסד ערכי, משלב ומכיל זה ייסגר.בית חינוך כזה ראוי לשמר ולהנציח. אין זה פלא שהוא מחנך ילדים שהם דור שלישי לתלמידי בית הספר!

ולבסוף, בתוך בית הספר נמצא בית הכנסת "אמוני מרדכי" המנציח את ראשוני העיר שלקחו חלק בהקמת בית הספר ואת 22 בוגרי בית הספר שנפלו במערכות ישראל.סגירתו של בית ספר, משמעותו הרס בית הכנסת ופגיעה במורשת והנצחת אותם גיבורים ובמשפחותיהם מייסדי העיר.

נודה לתמיכתכם וחתימתכם על העצומה.

משפחת אמונים

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

26/01/2022
העצומה השיגה 500 חתימות!
24/01/2022
העצומה השיגה 100 חתימות!
24/01/2022
העצומה נפתחה