שינוי ותיקון לחוק משפחה סדרי דין ילדים ונוער

אין תמונה

מספר חתימות

עד כה נאספו: 55 חתימות.

אנו תושבי הארץ בעלי הארץ הזאת הנקראת ארץ ישראל הננו הבעלים הבלעדיים על הארץ הזאת על מושבנו  גופנו רכשנו מפנים דרישה זאת הכתובה  בעצומה זאת לכול  הנאמנים לעשות שליחותנו  לטובתנו  שליחי הציבור עובדי ציבור ועובדי מדינה כנסת ומדינה . ולקיים את שבועתכם  שליחותכם יען כי אנו הבעלים הבלעדיים ואתם נאמנים לנו . 

אנו החתומים כאן על העצומה  בשם כל הציבור בישראל ואפשר גם מחוצה לה דורשים בזאת שינוי התנהלות ותיקון בחוק לסדרי דין ילדים ונוער . בית משפט ,משפחה . 

דרישה לתיקון החוק כולל 20 סעיפים - והעקרים שבהם הינם -

מתן יומם של ההורים בבית משפט 

עובדות סוציאליות פקידות סעד וכן כל עובדת מדינה יהיו נתונים תחת חתירה נגדית . 

פק"ס ,עו"ס  יהיו חייבות לתת עובדות , ראיות  להוכיח את טענתן ומסקנות שלהן 

אנשי מקצוע נותני חוות דעת כמו רופאים ,פסיכולוגים  , פסיכיאטרים , חינוך ועוד כל אלה יתאפשר לכול אדם להורים או להורה את הבחירה  לבחור כרצונם אם מטעם הממסד אם מטעם פרטי בעל רישיון 

בעניין חסינות פק"ס  עו"ס  חוות דעת שנותנת פק"ס  עו"ס דעתן ומה התרשמותן  יהינו מחסינות ברם חוות דעת שלילי באופן מוגזם  שהוא משולל מציאות , כתיבת תסקירי שקר או ניפוח ,כוונת זדון , עדים זוממים .לאלה יוסר החסינות ותהיה נגדן או נגדם עילה לעדות שקר , שיבוש הליכי משפט , עילה לניזיקין  ואם מדובר על הוצאת ילד מביתו גם קשירת קשר לעברה פלילית שהיא ניסיון חטיפה או חטיפה . 

אנחנו  דורשים  חוק לביטול חיסיון וכיסוי ילדים מאומצים , חוק שיביא לרפורמה ומענה הולם והגיוני וצודק ככל שניתן .
כמובן שאין חוק זה בא לכלול גם הורים שנמצאו באופן וודאי ומוכח שהתעללו , אנסו , ניצלו והרסו את חיי ילדיהם .
להלן הצעת החוק -
א. הקדמה .
כולנו יודעים טוב מאד לצערנו שסחר ילדים קיים מאז ומתמיד משחר ההיסטוריה היה סחר ילדים ובני אדם בכלל מכול הסיבות . משאב לעשיית הון , ניצול , או רצון לנקום כמו שבויי אויבים . בעידן החדש וגם העכשווי הסיבות לא ממש השתנו . שוב מדובר בעשיית הון , הרצון לשלוט ולהשליט מרות . ואידיאולוגיה מעוותת שאנחנו החכמים הבלעדיים להגיד לך איך מגדלים ילדים ומה היא טובתם ואתם הבורים והנבערים רק שהיום לעומת העבר הבריות יותר "תרבותיים ונאורים" אז חטיפת ילדים צריכה להיעשות בצורה תרבותית וחוקית כדי להכשיר את השרץ.
אז קוראים לזה הוצאה חוץ ביתית -(חטיפה ממסדית ) ולזה צריך להבטיח את כוחה של המערכת ללא עוררין וניתן גב לטובתה בצורת סיסמאות שטיפת מוח של עבודת קודש . טובת הילד . וכו . אנחנו כבר ראינו ורואים עדיין שזה רחוק מלהיות טובת הילד ובטח שלא עבודת קודש.
ילדי תימן החטופים - משפחות שהממסד הורס ופירק , ומפרק
תעשיית פדופיליה עולמית במיוחד בהווליווד סרטים ותעשיית הבידור ורצח ילדים עלי ידי הקרבתם לשטן עד אכילת בשר תינוקות תעשייה שלימה שעובדת חזק במנהרות תת קרקעיות במעבה האדמה ואל תתבלבלו אותם מנהרות מתחת לאדמה נמצאים בכול העולם . .
 
                                   "מה הסערה כבוד הנשיא --  (הנשיא טראמפ )    בקרוב הכול יצא החוצה " . 
 
למשפחות הביולוגיים ולציבור יש זכות לדעת מה עולה בגורל הילדים כול רגע נתון .
להלן הצעת סעיפי החוק.
1. בדיקה מחדש ובדק בית מה אמורה להיות תפקידה האמתית של משרד הרווחה .
2. ביטול וצמצום כוחם הבלתי הגיוני של פקידות סעד ועובדות סוציאליות
3 . מתן זכות יומם של ההורים בבית משפט . שופט לא ייתן או יחליט החלטה בהעדר ההורים או בהעדר ייצוג למענם .
4. למשפחות מטופלות רווחה יהיה הזכות להקליט כול פגישה עם העובדת הסוציאלית ברווחה וגם להחזיק בתסקירים כתובים כדי להשוות בין הכתוב לבין המציאות . בין תסקיר אחד למשנהו אם אין סתירות וכדו.
5 . פקידת סעד תהיה חייבת להסביר איך הגיע אל אותה משפחה ולנמק במקרים שלא הם פנו אליה . אלא על ידי הלשנה- סכסוך גירושים -סכסוכים שכנים, ואת אותם המוזכרים כאן להביא לחקירה לדעת מה המנעים שלהם לאותה הלשנה .
6. פקידות סעד ועובדות סוציאליות יהיו נתונות לחקירות נגדיות בדיונים בבתי משפט . בין היתר דרישה להמצאת עובדות , ראיות . הוכחות לעמדתן .
7. הוצאה חוץ ביתית תתבצע במקרים שכלו כול הקצים ואין ברירה ומנוס אין פתרון או חלופה אחרת מלבד זה .(למשל סיוע עי" המשפחה המורחבת יכולה להוות פתרון)
8 . המציאות היא שהורים בביקור ילדיהם במרכז קשר מנועים ונאסר עליהם לחבק את ילדם או לומר לילד/ה אני אוהב/ת אותך . או לשאול אותם איך מתייחסים להם באומנה ואיך הם מרגישים בכלל . המערכת מנצלת את חולשת ההורים או את חוסר ידיעת זכויותיהם והורים "שעוברים" על הכללים של הביקור נענשים בהפסקה מידית של הביקור או הזהרה לביקורים אחרים או מוזכרים בתסקיר ככאלה שתרמו להידרדרותו של הילד . זה אינו חוקי ולהורים יש את כול הזכות לחבק להגיד אנחנו אוהבים , לשאול את הילד אם הכול בסדר . החידוש שאני מביא כאן הוא שעורך דין מייצג ההורים או מחליפו יהיה נוכח בפגישה באמצעות זום או קשר אינטרנטי כמו אווצפ וכדו.
9. בוועדות החלטה וטיפול הורים יהיו מיוצגים על ידי עורך דינם ולמי שיש אפשרות לגייס בעצמם או על ידי שעורך הדין שלהם שיגייס לטובת ההורים לבוא לוועדה גם הם מצוידים ומגובים באנשי מקצוע מטעמם פסיכולווג. יועץ .פסיכיאטר .
ילדים שכבר נשלחו לאימוץ
10. איסור גורף להחליף את שמו הפרטי של הילד/ה שינוי דתו , שינוי מינו .
11. יינתן לעורך הדין של המשפחה הביולוגית יחד עם פסיכולוג או בודק לפגוש את המאומץ בבית המאמצים . וגם מקום נטרלי ההדגשה היא גם לא או זה או זה . כי חשוב לראות איך מתנהלת המשפחה המאמצת . מכול הבחינות .
11. סעיף זה יכלול בו את סעיף 10 הקודם גם מוסדות , פנימיות הוסטלים .
12 הורים ואחים לילדי אומנה יינתן להם זכות לבקר את ילדיהם בכול חג והמדינה תסבסד לאותם הורים כסף לקניית בגדים מתנות לחג בעלויות סבירות בביקור ילדיהם בחגים , ימי הולדת . ואם מדובר באומנה פתוחה גם לתת אפשרות להורים הביולוגים להזמין את ילדיהם לשמחות ואירועים משפחתיים .
13. ילדים מאומצים להורים נורמטיביים שסיבת ההוצאה חוץ ביתית נבעה בגלל קושי כלכלי , חוסר מיומנות בגידול ילדים הכול חוץ מכאלה שהוכחו מעל כל ספק כמסוכנים לילדים על ידי מעשיהם בעבר כלפי ילדיהם חוץ מאלה האחרונים לכולם תהיה זכות פעם בכמה זמן לערוך שיחת זום עם ילדיהם המאומצים וזאת מבלי לחשוף את המיקום של הילדים המאומצים .
14. ילד/ה מאומצים יזכו לכול העזרה והסיוע בכול הקשור לפתיחת התיק שלהם בהגיעם לבגרות 18 . ולא יתקלו בהתנגדות או התחמקות המערכת או פקידת סעד . והפרה של זכות זאת תענה בקנסות כבדים ושימוע וביקורת של מבקר המדינה .
15 . יחול איסור גורף ויכנס גם לחוק העונשין (פלילי) פעולות או התנהלות הגורמות לניכור, סכסוך, ריחוק בצורה מכוונת ישירה או עקיפה בין ההורים הביולוגים לבין הילד . סעיף זה יכלול בתוכו את סעיף 8 ואת סעיף 10 .
תפקידה של פקידת הסעד ,עובדת סוציאלית וכול המערכת ודרך התנהלותם תהיה על מנת לסייע , לתמוך , להדריך ולעשות הכול כדי לשמור על הקשר המשפחתי ואת החיים בתוך הקהילה בצורה הטובה והסבירה ככול שניתן .
16. פקידות סעד ,עובדת סוציאלית או כול עובד ציבור אחר יהיה חשוף לתביעה משפטית דיבה ,לשון הרע , עדות שקר , זיופים , ואו גרימת נזק .אף פלילית וזאת בנימוק שכולם שווים בפני החוק . לצד הנפגע יש זכות לתבוע עלבונם ופגיעה גרימת נזק בהם . ובזיון בית המשפט שווה לכולם ובזיון בית משפט על ידי עובד/ת מדינה עוד יותר חמורה .
17. צו אימוץ או מצב אימוץ לא תהיה גזרת "תורת משה מסיני" בהינתן האפשרות . שיוכשרו האמצעים שיוכח שינוי לטובה אצל ההורים הביולוגים דוגמא הורים אלכוהלסטים שעבדו על עצמם והתנקו והתחילו דרך חדשה לאלה ולכול התנאים כאן יאפשרו ביטול האומנה ,אימוץ ויאפשר איחוד משפחה צמוד להדרכה וסיוע
18. עוני או כול קושי כלכלי במשפחה לא יהיה עילה להוצאה חוץ ביתית .
19 . במדינת ישראל ישנם יותר מ-300 מוסדות רווחה .מוסדות פנימיות מרכזי חירום מופרטים לגופים פרטיים שעולות למדינה הון עתק 20.000 שקל בחודש על כול ילד . אפילו לא אחוז מזה נדרש לסיוע בתוך הקהילה .
20. במוסדות הרווחה המופרטים כמו כן באומנה ואימוץ תהיה ביקורת של מבקר/ת מוסכמת בזמנים מראש ואף ביקורות פתע יינתן הזכות למבקר לראיין את הילדים ואת המטפלים עצמם ואף לצלם ולתעד ראיות .
מנחם סויסה , חבר ופעיל במאבק נגד חטיפה וסחר בילדים .
כול מי שמקורב לכנסת .
מי שבכוחו להביא את סעיפי החוק ליישום הרי זה מבורך   
 
תודה בשם כל חבריי למאבק ובשם כל אזרחי ישראל 
 
מנחם סויסה חבר פעיל במאבק נגד סחר ילדים ושמירה על  זכויות הורים וילדיהם 
 
 
 
 
 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

27/06/2022
העצומה השיגה 50 חתימות!
23/06/2022
העצומה נפתחה