אמנה לביטחון ישראל

אמנה לביטחון ישראל

מספר חתימות

187
 
50,000  

עצומהנצביע רק למי שמתחייב לחסל את אויבי ישראל 

 אנו מצהירים שנצביע אך ורק למען מפלגה שתחתום ותאמץ את האמנה.

אזרח יקר, לי ולך ולכל אחד/ת במדינת ישראל יש את הכוח להיות שותפים לשינוי מהותי במצב שלנו. אם נהיה שותפים בדרישה לביטחון אמתי, נוכל ביחד לקבוע את תוצאות הבחירות, והפעם באמת!

חתימת המונים על האמנה לביטחון ישראל - לחיסול אויבי ישראל יכולה להכריע הכרעה היסטורית ולקבוע איך תראה הממשלה הבאה ואיך יראו החיים שלנו בארצנו.  

אנו מצהירים שנצביע אך ורק למען מפלגה שתחתום ותאמץ את האמנה הבאה:

האמנה לביטחון ישראל - לחיסול אויבי ישראל

החתומים מטה יצביעו אך ורק למען מפלגה שתתחייב כדלהלן:

אנו מתחייבים ליישם מדיניות שמטרתה מיגור האויב והשמדתו. אנו מתחייבים לעשות את כל מה שנדרש על מנת להסיר את האיום המרחף על ישראל מצד גבול לבנון, סוריה, עזה או כל גבול אחר, כולל האיום מצד האויב בתוכינו, גם אם זה לא ימצא חן בעיני הגויים, וגם אם הדבר מחייב כיבוש ושליטה ברצועות ביטחון עמוקות שמהן והלאה יורחק כל גורם עוין, רחוק מספיק מגבולות ישראל ומריכוזי האוכלוסין בישראל. בגבולות שמהן לא ניתן יהיה לחפור מנהרות אל תוך ישראל, ולא אפשר יהיה לשגר בלוני טרור ורקטות על ראשם של אזרחי ישראל. אנו ניישם מדיניות שמעדיפה את חיי אזרחינו וחיילינו מעל חיי האוייב. אנו נפעל לחוקק "חוק אלאור אזריה" שיתן גיבוי לחיילי צה"ל בעימות שנוצרה בין הפרקילטות הצבאית והגנרלים התבוסתנים שנלחמים נגד חיילנו שעושים את מלאכתם נאמנה להגן עלינו.  אנו ניתן את קולנו אך ורק למפלגה שחתומה על אמנה זו! 

לא נצביע למען מפלגה שאינה חתומה על אמנה זו!

אנו לא מהווים שוליים קיצוניים, כפי שהתקשורת היתה רוצה שנחשוב. אנו הרוב! אמנה זו הופכת את הקול הבודד לשותף עם מאות אלפי, אם לא מיליוני קולות של אנשים שחושבים בדיוק כמוך וכמונו. האמנה לחיסול אויבי ישראל היא האמנה שתחזיר את החיוך לעם, והיא שתחזיר לעם את הכוח להרכיב את הממשלה הבאה ולקבוע מה תהיה מדיניותה.

אנו ניתן את קולנו אך ורק למען אחת המפלגות שתתחייב ליישם את האמנה לביטחון ישראטל - לחיסול אויבי ישראל!

אנו מייצגים ציבור ענק בישראל, הרבה מעבר לאחוזי החסימה – ואנו נשים קץ להפצצת בנינים ריקים ולמלחמות סרק נגד בלונים באוויר ונגד מנהרות באדמה.הגיע הזמן לחסל את האויבים שחופרים את המנהרות ושמשגרים את הטילים ובלוני הנפץ. ואת זה אפשר לעשות רק אם שולטים בשטחים שמהם חופרים ויורים עלינו.

אי אפשר לנצח מבלי לחסל את המחבלים וראשיהם, אם לא נגרש אותם הרחק מעבר לרצועת בטחון שממנה לא יכלו כבר להתקרב במנהרות או לירות טילים ורקטות לעברנו. 

 אפשר לנצח אך ורק אם ניזום ונפתיע, אם לא נהסס לפתוח באש מול אויב אכזר שמתחבא מתחת לבתי ספר ובתי חולים; לא נוכל לנצח כל עוד אנו נותנים לאויב לקבוע את גובה הלהבות ואת כללי המשחק. משחק כזה מכור מראש, ותבוסת ישראל מובטחת, חלילה, אם נמשיך לתת לאויב לגרור אותנו באף, ואם נמשיך להסס לפתוח באש על המחבלים ועל אזרחי האויב שמשמשים מגן אנושי למחבלים.

רק מפלגות בעלות אמונה, שנציגיהם לא פוחדים ממה יאמרו הגויים, יכולות להוביל את ישראל לניצחון הגדול! הגנרלים והפוליטיקאים התבוסתנים לא יקבלו יותר את הקול שלנו!

אנו נצביע אך ורק עבור מפלגות שתצהרנה נאמנות לניצחון ישראל בכל מחיר, ולתוכן האמנה לביטחון ישראל - חיסול אויבי ישראל.

ישראל בטח בה' – עזרם ומגינם הוא.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

17/03/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
15/03/2019
העצומה השיגה 50 חתימות!
14/03/2019
העצומה נפתחה