הילדים נשארים בבית ספר אלומות כחטיבת ביניים

הילדים נשארים בבית ספר אלומות כחטיבת ביניים

מספר חתימות

69
 
150  

עצומה: הילדים נשארים בבית הספר היסודי "אלומות"- רמת אביב, לחטיבת ביניים

הורים יקרים שלום רב,

השנה, 2019, בזכות התרחבות בית הספר ובניית האגף החדש, יש לנו ההורים הזכות וההזדמנות (הנדירה), לשלב יד עם משרד החינוך, כדי להרחיב את בית הספר אלומות, גם לחטיבת ביניים, עד כיתה ח' או ט'.

בית ספר אלומות מיוחד במינו מסיבות רבות. הוא בית ספר קטן בגודלו, עם יחס אישי לכל תלמיד וצוות מורים מקסים, אדיב, מיוחד ואכפתי. קשה למצוא כיום בתי ספר כאלו.

בנוסף, לבית הספר מנהלת חזקה ואיכותית, השומרת על משמעת נכונה ועל ערכי ילדינו.

יש ערך רב לכך שילד עולה יחד ונשאר עם חברי כיתתו גם בחטיבת הביניים. חוויה זו מקנה ביטחון לילד ומעניקה תחושה של בית ויציבות. היא חוסכת את המעבר ואת הקושי להסתגל, כל פעם למקום אחר. היא יוצרת חיבור מיוחד וחברות בין הילדים, אותם ינצרו ויזכרו שנים רבות. וכמובן, אנחנו ההורים מרוויחים מכך רבות.

אנחנו זקוקים לכמות הגדולה ביותר האפשרית של חתימות, כדי להעביר את הבקשה למשרד החינוך להתחיל בטיפול מידית. אנה חתמו על העצומה, מלאו את כל הפרטים והפיצו בין כולם. כל אחד שיחתום ויפיץ ויצור קשר עם הורים אחרים, יתרום להצלחה.

בתודה מראש

ההורים המארגנים

Chers Parents,

 Cette année, grâce aux travaux et à l’agrandissement de l’école, les parents ont l’opportunité de demander au ministère de l’Éducation nationale, d’étendre l’école à la classe ח et ט.

 L'école Alumot est unique pour sa petite structure, elle est dotée d’une équipe pédagogique dévouée et attentive envers chacun de ses élèves et sait maintenir la discipline et inculquer de bonnes valeurs à nos enfants.

 Il serait donc très avantageux pour nos enfants de pouvoir rester au sein de cette école et entourés de leurs camarades de classe plus longtemps.

Cela leur donnerait davantage confiance et un sentiment de stabilité.

Ce qui leur éviterait une nouvelle adaptation dans un nouvel endroit et permettrait de maintenir le lien particulier qui les unit depuis quelques années en restant encore tous ensemble.

 Ainsi nous avons besoin d'un grand nombre de signatures pour pouvoir transmettre cette demande au ministère de l'Éducation.

 Anat a déjà enregistré les noms complets,les numéros de téléphone ainsi que les adresses email de chaque parent.

 Nous voulons réunir toutes les signatures le plus rapidement possible.

 Merci par avance.

On compte sur vous.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

20/03/2019
העצומה השיגה 50 חתימות!
12/03/2019
העצומה נפתחה