גולן וקרמר - לא מייצגים אותי!!!

גולן וקרמר - לא מייצגים אותי!!!

מספר חתימות

464
 
1,000  

ציבור מורי הנהיגה שלום, 

לא פעם ולא פעמיים צפינו בראיונות בטלוויזיה בהם מתראיין אבי גולן, יו"ר 'ארגון מורי הנהיגה בישראל', ובראיון מציג עצמו גולן כנציג של מורי הנהיגה בישראל.

'ארגון מורי הנהיגה בישראל' הינה עמותה רשומה אצל רשם העמותות ולא מעבר לכך. אם יש מישהו שאת האינטרס שלו (כביכול) משרת גולן ומשרתת העמותה זה את חברי העמותה ואותם בלבד. 

אין לגולן ועמותתו מנדט לדבר בשם כ4500 מורי נהיגה בישראל, הוא מעולם לא קיבל מנדט לדבר בשם כולם משום שמעולם לא נערכו בחירות מבין כלל מורי הנהיגה ובהן נבחר גולן ליצג אותנו. הבחירות שנערכו הן רק לחברי העמותה וכך גם צריך להיות היצוג, רק של חברי העמותה. 

גולן מוצמד לכסאו היטב כבר כ20 שנים ולצידו יש את דובר 'ארגון מורי הנהיגה בישראל', מר אבי קרמר, וביחד השניים מנהלים את 'ארגון מורי הנהיגה' על פי הבנתם ותפיסתם. וזו זכותם. 

הבעיה מתחילה כשגולן וקרמר יושבים לשיחות עם צמרת משרד התחבורה והללו רואים בהם כמייצגי כלל מורי הנהיגה, דבר שהוא לחלוטין לא נכון ולא אתי.   

אפשר להבין מדוע יכולים להתבלבל משרדי הממשלה, עקב שמה של העמותה, ולטעות לחשוב שהעמותה מייצגת את כלל מורי הנהיגה. אך מצד גולן וקרמר אין תום לב כלל, הם יודעים שהם לא מייצגים את כלל המורים (כמה מורי נהיגה הם באמת מייצגים הם לא מסכימים לחשוף, הסיבה והפחד מהחשיפה די ברורים) ולמרות זאת הם מרשים לעצמם להיות נציגי המורים (לעיתים באופן בלעדי) ולחתום בשמנו על מהלכים קריטיים לעתיד המקצוע. 

למען הסר ספק ולמען לא תהיה טעות של מקבלי ההחלטות בעתיד, יוצאת קריאה לכלל מורי הנהיגה בישראל (כולל חברי עמותת 'ארגון מורי הנהיגה בישראל') להצהיר בזאת שאבי גולן ואבי קרמר לא מייצגים אותם ולכן לא מעוניינים שידברו בשמם. 

עתיד המקצוע שלנו תלוי במי ייצג אותנו בתהליך ההפרטה הנכפה עלינו, אנא אל תהיו אדישים, חתמו והפיצו את העצומה גם לחבריכם. 

תודה רבה מראש נןןןןןןןןן

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

16/06/2018
העצומה השיגה 100 חתימות!
15/06/2018
העצומה נפתחה