משאירים את אלברטו בשדה בוקר

אין תמונה

מספר חתימות

0
 
200  
פורסם בתאריך: 21/06/2021
 

אנחנו, הורי גבעתיים, מבקשים מעיריית גבעתיים וראש העיר, רן קוניק, להשאיר את החוגים של אלברט במרכז הקהילתי שדה בוקר בעיר.

החוג של אלברטו הוא לא עוד ״חוג התעמלות״, כבר כשנכנסים ורואים את האולם מבינים את זה. באולם של אלברטו יש מיכשור שעושה לילדים חשק להתאמן - סולמות, קורות, מגלשות, מתח, חבלים שמשתלשלים מהתקרה ומסלולים שבכל שיעור נבנים אחרת כדי לגוון ולאתגר כל פעם את הילדים בצורה שונה.

בתרגילים שהילדים עושים בשיעור מושקעת מחשבה. התרגילים בשיעור מחזקים את השיווי משקל, את היציבה, נותנים לילד תחושת הצלחה, מעודדים אותו לא לוותר. התרגילים גם מחזקים אותו ואפילו מלמדים אותו לשחק בקבוצה. בשיעור יש 3 אנשי צוות ואם ילד לא מצליח לעשות תרגיל לא מוותרים לו, עוזרים לו בשמחה עד שבשיעורים הבאים הוא מצליח. 

אנחנו מבקשים מכם עיריית גבעתיים, לחשוב גם על התרומה של אלברטו לקהילת הילדים הגדולה בעיר, על הערך המוסף בשיעורים שלו ולא רק על הכסף שהוא מכניס לקופת העיר. אנחנו יודעים שמכרז מבוסס על סכומים אבל יודעים שיש חלק לא מבוטל למרכיב האיכות.

אנחנו מבקשים ממכם למצוא את הדרך שבה אלברטו יוכל להמשיך לפעול במתכונת הנוכחית, במקום הנוכחי, על מנת שכל ילדי גבעתיים יוכלו להמשיך להנות מהחוג שלו. על מנת שהוא יוכל להמשיך להפעיל את החוג כל השבוע, בקבוצות לא צפופות מדי שמחולקות לפי גילאים בצורה הכי נכונה ומתאימה. העיר שלנו זקוקה לחוג התעמלות איכותי ואין עוד חוג כזה בעיר.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו