עונש מוות למחבלים - Death penalty for terrorists

עונש מוות למחבלים - Death penalty for terrorists

מספר חתימות

474
 
100,000  
עונש מוות למחבלים - Death penalty for terrorists ברגע שיהיה עונש מוות למחבלים, מדינת ישראל תימנע מלשחרר מחבלים שקוראים להרוג יהודים גם שישתחררו בעסקאות מפוקפקות ותוריד לאירגוני הטרור מוטיבציה לחטוף חיילים ישראלים ומראות של מחבלים שרצחו יהודים שמחים ברחובות עזה/רמאללה וכו' לא יחזרו השר ישראל כץ פנה לראש הממשלה בנימין נתניהו ודרש,כי צעד זה יעשה צדק ויהיה מסר ברור לאירגוני הטרור בעקבות העסקה לשיחרור החייל החטוף גלעד שליט על שינוי מדיניות הממשלה ב 20 השנים האחרונותהשר כץ קרא לקבוע כללים ברורים ומחייבים בנוגע לסוגיה זאת.כאלו שימנעו סחטנות בעתיד,אל השר כץ הצטרפו שרים רבים והתמיכה בחקיקה זאת תופסת תאוצהבקרב אזרחי מדינת ישראל בשל המחיר הכבד שהמדינה שילמה בעיסקת שליט.

ברגע שייתפסו המחבלים חייבים לגזור את דינם למיתה. מי שדוקר למוות פעוטה בת שלושה חודשים לא יכול להיענש רק במאסר

אין הרבה הבדל בין המחבלים שרצחו את בני משפחת פוגל באיתמר לבין חיילים גרמנים שהגיעו לבית של משפחה יהודית בכפר רוסי או פולני במלחמת העולם השנייה. משום כך גם העונש צריך להיות שווה: ברגע שייתפסו המחבלים חייבים לגזור את דינם למיתה. על פשע מהסוג הזה אין כפרה, לא בארץ וגם לא במדינות דמוקרטיות אחרות בעולם. מי שתוקע סכין למוות בתינוקת בת שלושה חודשים לא יכול להיענש רק במאסר. העונש צריך להיות מנותק לגמרי מהשקפה פוליטית. העונש לא צריך לקחת בחשבון גם את הדת, הלאום או המניעים של המבצע. בעניין הזה אין הרבה שיקול דעת. טבח זה טבח זה טבח. אילו יהודי חלילה היה חודר לבית של משפחה פלסטינית בכפר בורין ורוצח בשנתם אב, אם ושלושה ילדים קטנים חפים מפשע, הייתי קורא להטיל עליו עונש מוות. יש מקרים שבהם הדמוקרטיה צריכה למתוח קו אדום, ולהרחיק ממנה את חיות הטרף.בגבעת ברנר נמצא בשורה אחת את קבריהם של בני משפחת אושרנקו, ובהם את קברו של התינוק נתנאל, בן השלושה חודשים במותו. הרוצח נתפס, תודה לאל, ומשפטו מתנהל ברגע זה. אם הוא יורשע, העונש שלו חייב להיות ברור. אתמול ראיתי חמישה קברים דומים בהר המנוחות בירושלים. הרוצחים הפלסטינים מסתובבים חופשי ברגע זה. כל רגע שלהם בחוץ מסכן ילדים ומשפחות נוספים. צריך למנוע את הטרגדיה הבאה בכל הכוח. לתפוס ולהעניש. 
בלי רחמים"נקמת דם ילד קטן עוד לא ברא השטן", כתב המשורר. המדינה צריכה להיות שליחת הצדק של נשמת התינוקות שנרצחו בשנתם. במקרה כזה לא חשובות ההשלכות. הטענות הידועות נגד עונש מוות, לפיהן המחבלים יהפכו מודל נקמה וחיקוי, לא יכולות לתפוס כאן. העונש הצפוי יכול, אם כבר, להרתיע כל רוצח נתעב. עונש מוות גם ימנע את שחרור המחבלים הללו בעתיד. אי אפשר להעלות על הדעת שהרוצחים מאיתמר יסתובבו בבוא היום ברחובות שכם. מחבלים אחרים אולי כן, תלוי במעשים שביצעו. הם לא. 

מודל לחיקוי? מי שרוצה לפאר את דרכם של המחבלים יעשה את זה גם אם חיים וגם אם הם מתים. אין הבדל בין יחיא עייש שחוסל בידי ישראל לבין אמנה מונא, שחטפה והובילה את הנער אופיר רחום למלכודת רצח, והיום היא חופשייה (קיבלה מאסר עולם). מי שרוצה להעריץ, מעריץ את שניהם ויקרא רחובות על שמם. החוק הישראלי חייב להוציא את הארגומנט הזה ממסגרת הטיעונים לעונש.אם הפלסטינים רוצים לשבח רוצחי ילדים, זו הבעיה שלהם עם משפחת האומות. אנחנו צריכים לעשות צדק עם הפושעים הללו ועם עצמנו. אני עדיין מאמין שרוב העם הפלסטיני לא תומך ברצח המתועב באיתמר, ואולי אפשר להגיע עמם להסדרי שלום, גם אם המציאות בשטח נראית לי ברגע זה בלתי אפשרית. הטבח מאחד את העם סביב האב אודי, האם רותי, הילדים יואב ואלעד והתינוקת הדס שקיפדו את חייהם. "כולנו משפחת פוגל", אמר ירון דקל בקול ישראל, בצדק. הטבח צריך לאחד את העם גם סביב התביעה להעניש את המחבלים הללו בלי רחמים ובלי חשש.  העלאת חוק עונש מוות למחבליםכולנו עדים לזוועות הנוראיות שהמחבלים הטרוריסטים מנחיתים עלינו מפעם לפעם. אלפי הפיגועים, רבבות ההרוגים, אלו הם מספרים שכבר קשה לעקוב אחריהם. לאורך כל תקופת עצמאותה של ישראל, הטרור פוקד אותנו כל פעם מחדש. הסכמי שלום נחתמו, אך הופרו כל פעם מחדש, והשאלה הנשאלת היא: איך ניתן לעצור את הטרור?המחבלים שנעצרים גובים מאתנו מחיר כבד. מעבר לעלות שהייתם (מעל ל-100,000 ש"ח בשנה), חוטפים ארגוני הטרור חיילי צה"ל מפעם לפעם, על מנת לקדם עסקאות לשחרור המרצחים. ממשלת ישראל ממשיכה לשלם על שהייתם של המחבלים בכלא הבטחוני ולאחר מספר שנים המחבלים משוחררים, חוזרים לקהילתם כגיבורים ולרוב ממשיכים לעסוק בטרור ובחבלה.העסקה האחרונה, עסקת שליט, גבתה מאתנו את המחיר הכבד ביותר עד כה, 1027 מחבלים תמורת חייל שבוי אחד. הדרך היחידה לעצור את חטיפת החיילים ויחד עם זאת למגר את הטרור בצורה משמעותית, היא החלת עונש מוות על מחבלים שגרמו באופן ישיר או בעקיפין לרצח של אזרח ישראלי.עונש מוות למחבלים גם יפחית את עלות ההוצאות השנתיות של המדינה וגם ימנע טרור בעתיד!אנו החתומים על עצומה זו, דורשים מממשלת ישראל להוסיף סעיף לחוק העונשין בו מחבלים שגרמו מוות לאזרח או חייל ישראלי במישרין או בעקיפין, לא יוכנסו למאסר בבית הסוהר, אלא יקבלו עונש מוות בלבד. אנו דורשים את מלוא תמיכתם של השרים בהוספת סעיף זה. 

 Death penalty for terrorists 
This petition calls for enactment of death penalty for terrorists killers in the State of Israel. Our taxpayers' money are Supporting terrorists imprisoned in Israel in many different forms: cable TV, free academic Studies, comfortable Imprisonment conditions, A variety of meals and more...We say no more! Terrorists can not enjoy life in an Israeli prison after murdering Israelis in cold blood, without remorse and with a promise to continue to engage in terror against Israel.We demand a change in legislation, that would provide death penalty for terrorists.דם יהודי לא הפקר אנא תחתמו והפיצו כל המעוניין להוסיף תגובה/כתבה/ מאמר שיפנה אלי *לחצו על כפתור ה - share               

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

19/10/2011
העצומה השיגה 100 חתימות!
19/10/2011
העצומה נפתחה