קריאה דחופה אל אחינו לנשק

קריאה דחופה אל אחינו לנשק

מספר חתימות

2
 
100  
פורסם בתאריך: 10/02/2024
 

עצומה זו נועדה לעודד את מובילי "אחים לנשק" לשוב ולצאת לרחובות ולהוביל את המאבק הנחוש והבלתי מתפשר להצלת המדינה מידי ממשלת החורבן והעומד בראשה.

אנא חיתמו עוד היום על העצומה והפיצו אותה בקרב חבריכם.*

* לתשומת ליבכם: פרטי החותמים נשארים בידינו לצורך בקרה והבטחת "כשרות" החתימות, והם אינם מופיעים בציבור ואינם מועברים לאחרים.

אחינו היקרים, זוהי שעת האמת!

כבר בימים הקרובים נעמוד כולנו בפני החלטות גורליות, הן באשר לגורל החטופים והן בנושאים קריטיים אחרים, אשר ישפיעו באופן דרמטי על עתידה של המדינה ועתידנו כאזרחיה.

מול התקוות המשותפות לכולנו עומד מחריב המדינה אשר לא מהסס להקריב את כל היקר לנו תמורת המשך הישרדותו האישית, כשלצידו חבורה מופקרת וחסרת כל אחריות.

חוק הגיוס המטורלל הוא עוד אצבע בעיניים של כולנו: אנחנו וילדינו נשרת שנים נוספות בסדיר ובמילואים, בעוד שהם וילדיהם ימשיכו להשתמט.

הורדת דירוג האשראי משקפת את חוסר האמון הבינלאומי בממשלת החורבן ובעומד בראשה.

יש לנו תקוות, אין לנו זמן

כל יום שעובר מסכן אותנו בהחלטות נוספות שמשמעותן הפקרת החטופים והמפונים מהדרום ומהצפון, חבלה חמורה ביחסים עם שותפינו ברחבי העולם, קריסה של עשרות ומאות אלפי עסקים ומשקי בית, והמשך הביזה של הקופה הציבורית לטובת "המקורבים" תוך הכבדת הנטל על הציבור הרחב.

הסיחרור אליו מובילים אותנו נתניהו ושותפיו מחייב תגובה ופעולה מיידית.

ולכן, במקביל ליוזמות ולמהלכים מעוררי השראה המכוונים לטווח הרחוק, חובה על כולנו לפעול כבר היום: לאחד את השורות ולשוב לפעול בעוצמה ובנחישות בכל מקום אפשרי – בכיכרות הערים, מול בתיהם של "נבחרי הציבור" הרלוונטיים ובכל מקום אחר ברחבי הארץ והעולם.

יש לכם את כל היכולות הנדרשות

בעשרות הפעולות שיזמתם והובלתם, ושבהן לקחנו חלק, הוכחתם כי יש לכם את כל היכולות הנדרשות להצלחת המאבק: יוזמה, חשיבה יצירתית, נחישות חסרת פשרות, היכולת לגייס לפעולה את מיטב הכוחות הנדרשים, ומעל הכל - יכולות גבוהות של ביצוע "בשטח", שמאפשרות לכל זה לקרות ולהשפיע.

אנשים אמיצים מקבלים החלטות אמיצות

יותר מכל, הוכחתם לנו כי "ברגעי האמת" אתם יודעים לקבל החלטות אמיצות, ולשנות באופן מהיר והחלטי את דרכי הפעולה כאשר המציאות דורשת "לחשב מסלול מחדש".  

מתוך הוקרה והערכה ליכולות, ליוזמות ולאומץ הרב אותו הפגנתם עד היום, אנו קוראים לכם לשוב ולתפוס כבר היום את מקומכם הפעיל בחזית המאבק אשר יקבע את גורלנו כעם וכמדינה.

אנחנו מחכים לכם. בואו להוביל!

אנא חיתמו עוד היום על העצומה והפיצו אותה בקרב חבריכם.*

* לתשומת ליבכם: פרטי החותמים נשארים בידינו לצורך בקרה והבטחת "כשרות" החתימות, והם אינם מופיעים בציבור ואינם מועברים לאחרים.