אחריי לצה״ל! תעזרו לנו להציל את הקבוצה שלנו!

אחריי לצה״ל! תעזרו לנו להציל את הקבוצה שלנו!

מספר חתימות

172
 
500  

תעזרו לנו להחזיר את הקבוצה האהובה שלנו!

אנחנו חניכי קבוצת הכנה לצבא וכושר קרבי של עמותת אחריי! שממוקמת בפרדס חנה כרכור, ולאור החלטה לא הגיונית של המועצה סוגרים לנו את הקבוצה שנהפכה למשפחה.

הקבוצה בשנים האחרונות גדלה ובשנה שעברה הגענו ל20 חניכים באימון , אנחנו חניכי כיתות י - יב' מחוברים לקבוצה הזאת, חלקנו אף נמצאים פה כבר 3 שנים, זה הבית השני שלנו, אנחנו באים פעמים בשבוע, מתכוננים לשירות משמעותי, רצים, זוחלים, סוחבים, מזיעים ובעיקר מחזקים את הפיזיות ומנטאליות שלנו לקראת הגיוס!חשוב לנו שהקבוצה תמשיך ותתקיים, יש לנו מדריך שאיתנו כבר 3 שנים, שדואג לנו, ואכפת לו מאיתנו משקיע גם מהזמן הפרטי שלו ותמיד שמה בשבילנו. הוא כרגע נמצא במילואים ושומר עלינו ועוזר ותומך אפילו מרחוק!

״זאת קבוצה שהיא משפחה, שהתחברתי אליה בכל מובן שקיים. היא פשוט לא יכולה להיסגר.״ שקד - חניכה בכיתה יב, 3 שנים בקבוצה.

״הקבוצה נתנה לי מקום לבוא אליו פעמיים בשבוע, להכיר אנשים חדשים ומעניינים ולהתאמן ביחד.אצלנו לא מוותרים על אף אחד ונדחוף אחד את השני למיטב היכולת, וזאת העוצמה שלנו.״ ליה - חניכה בכיתה יא, שנה וחצי בקבוצה.

״אחריי, הקבוצה או יותר כמו המשפחה השניה שלי שגרמה לי כל יומיים להתרגש מחדש לבוא לאימון. אנחנו קבוצה מאוד מגובשת, אוהבת, תומכת, ותמיד נמצאים עם חיוך על הפנים ואווירה כיפית שנותנת הרגשה שאני לא רוצה שיסתיים האימון. הקבוצה הזאת היא הדבר הכי טוב שקרה לי בשנה וחצי האחרונים, והם הדבר שהכי חשוב לי.האווירה והאנשים בקבוצה הפכו לחלק גדול ממני.״ שירן - חניכה בכיתה יא, שנה וחצי בקבוצה.

״הקבוצה של אחריי פרדס חנה בשבילי היא קבוצה משפחתית עם מדריך מצויין ומשקיע. אחריי העלתה לי את המוטיבציה לעשות את השירות הכי טוב שאני יכול בצבא וגם צברתי הרבה חוויות והכרתי אנשים. היה לי כיף להתאמן עם הקבוצה כל שבוע, לשפר את הכושר וגם לצאת לסדרות של אחריי״. יונתן - בוגר הקבוצה, משרת כנהג מבצעי בחיל התותחנים.

״בתור מכיניסט ברשת אחריי ובוגר הקבוצה, אני הושפעתי מאוד מהקבוצה ומהאימונים שהעברנו ביחד. זה מאוד הכין אותי למכינה ולשירות הצבאי בכלל, מבחינה פיזית ומנטלית.״ אורי - בוגר הקבוצה, מכיניסט במכינת אור לוד.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

04/01/2024
העצומה השיגה 100 חתימות!
03/01/2024
העצומה השיגה 50 חתימות!
01/01/2024
העצומה נפתחה