מעורבות אגודת הסטודנטים במאבקים פוליטיים

אין תמונה

מספר חתימות

153
 
200  

לפני שבוע בערך התבשרנו על ידי נציגנו באגודה כי איציק שמולי והתאחדות הסטודנטים הארצית החליטו להצטרף למאבק למען גיוס חרדים, תוך שימוש בדמי הרווחה שלנו, שנועדו לשפר את רווחתנו ולקדם את האינטרסים שלנו כסטודנטים.

 

הגיע הזמן להגיד להם בצורה חד משמעית: אין לכם שום מנדט לקחת את הכסף הזה ולעשות בו שימוש למטרות פוליטיות כלשהן. כמו שראשי וועד עובדים לא משביתים מפעל כי הם מתנגדים לבנייה בשטחים וכמו שמנהל קרן הפנסיה שלנו לא ישקיע את כספי הפנסיה באזורי תעשייה בנגב כי הוא מאמין בצורך לעודד את ההתיישבות בפריפריה.  המתמודדים לאגודה לא נבחרו על סמך מצע אידאולוגי, אלא על פי האמונה שלנו ביכולתם לקדם את האינטרסים שלנו כסטודנטים. ושאף אחד לא יספר לנו שזו "חובתה המוסרית של אגודת הסטודנטים להיות גוף מוביל מבחינה חברתית". לא חסרות מסגרות פוליטיות בהן יכול כל סטודנט לתרום את שלו למאבק החברתי בו הוא מאמין, ולאו דווקא זה שהרוב בקרב הנציגים באגודה מאמינים בו.

 

אנו החתומים על עצומה זו דורשים מחברי אגודת הסטודנטים בירושלים לחזור בהם מכוונתם לבזבז את כספינו בקמפיינים פוליטיים לא להם, ולחזור לייצג אותנו הסטודנטים, ולא את האג'נדות שהם מאמינים בהן.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

12/07/2012
העצומה השיגה 100 חתימות!
11/07/2012
העצומה נפתחה