מוזילים את הצהרונים בירושלים ושומרים על תנאי העסקת העובדות

מוזילים את הצהרונים בירושלים ושומרים על תנאי העסקת העובדות

מספר חתימות

1,140
 
1,200  

אנו מברכים על הצטרפותה של ירושלים לרפורמת טרכטנברג שבמסגרתה יהפכו הצהרונים בעיר לשירות ציבורי ויוזלו באופן ניכר. הרפורמה היא נכונה וטובה לנו כהורים - גם מבחינה תקציבית, וגם מבחינת הפיקוח על הנעשה בצהרונים, והיא הזדמנות מצוינת לשמר את הדברים הטובים, ולשפר את הטעון שיפור. 

אנחנו בעד ההעברה של הצהרונים לניהול המערכת הציבורית, שתביא להקלת הנטל הכספי מההורים. נלחמנו למען הצעד הזה, ואנחנו מאמינים בחשיבותו, אך איננו מוכנים לכרוך אותו בפגיעה בזכויותיהן של העובדות, ובאיכות החינוך המוענק לילדינו.   לפיכך, אנו פונים לראש העיר מר ניר ברקת בבקשה שיישום הרפורמה יתקיים תוך החלת התנאים הבאים:

1. שמירה על תנאי ההעסקה של הגננות והסייעות. אנחנו לא חושבים שרווחתנו צריכה להתבסס על ניצול של אחרים.

2.מתן מענה הולם לצרכים של ההורים לצהרון עד השעה 16:30, ולקייטנות בחופשות.3.שמירה על איכות הפעילויות והחוגים בצהרונים וחתירה לפתרונות הזנה בריאים ואיכותיים.4.פיקוח איכותי על הצהרונים, תוך הקפדה על יחס מספרי סביר בין צהרונים ומפקחות, וליווי הולם של הצוותים.5.הקמת שולחן עגול אשר יכלול נציגות של הגננות והסייעות, בנוכחות נציגות ההורים ונציגות העירייה ומשרד החינוך למציאת פתרון מוסכם להמשך התהליך.                            עצומה זו היא יוזמה של סיעת ירושלמים בראשות רחל עזריה, בשיתוף במעגלי צדק, התנועה הירושלמית, הורים, גננות, סייעות ואנשים שאכפת להם
 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

20/01/2013
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
15/01/2013
העצומה השיגה 500 חתימות!
13/01/2013
העצומה השיגה 100 חתימות!
13/01/2013
העצומה נפתחה