מרחיקים את האנרכיסטים מיהודה ושומרון

מרחיקים את האנרכיסטים מיהודה ושומרון

מספר חתימות

813
 
1,000  

חיילים ושוטרים במילואים, הצטרפו עכשיו לדרישה משר הביטחון ומאלוף פיקוד מרכז לעשות את חובתם ולהרחיק את האנרכיסטים המתסיסים מיו"ש.  אותם אנרכיסטים אשר מגיעים בכל שבוע בכדי להבעיר את השטח ולייצר לעולם תמונות שבהם חיילי צה"ל תוקפים אזרחים.

לכבוד שר הביטחון אלוף פקמ"ז

אביגדור ליברמן נדב פדן

שלום וברכה,

הנדון: פעילים קיצונים השותפים להפרות סדר אלימות באיו"ש – הרחקתם מאיו"ש

1. בשנים האחרונות מספר פעילים קבועים של ארגונים אנרכיסטים ישראלים מגיעים מידי שבוע למוקדי עימות עם כוחות הביטחון באיו"ש, פעילים קיצונים אלו מתסיסים את השטח ושותפים לחסימות צירים והפרות סדר אלימות.

2.ארגון עד כאן פעל בקרב ארגונים אלו זמן ממושך, חשף ותיעד את פעילותם העבריינית של הפעילים הקיצונים בשטח, לרבות תשלום כספים על ידם לזורקי אבנים, ופנה באופן רשמי למשרד הביטחון בתאריך 22.6.17 ובתאריך 8.8.17 עם ציון שמותיהם של אותם אנרכיסטים המתסיסים את השטח, ועם תיעוד רב על פעילותם העבריינית של הגורמים המתסיסים בשטח. אולם עד עתה לא זכה לשום מענה.

3. האירועים האחרונים בנבי סלאח מלמדים כי המדיניות הסלחנית של צה"ל באזורי החיכוך, מתפרשת כחוסר אונים של החיילים מביאה לתקיפתם של החיילים בשטח לפגיעה בהרתעה של צה"לומשרתת את מאמצי הדה לגיטימציה הבינלאומיים כנגד ישראל תוך הצגת חיילי צה"ל כקלגסים המתעמרים באוכלסייה אזרחית. וזאת ללא נתינת כלים אפקטיביים מצד רשויות הצבא לחיילים בשטח להתמודד עם הסיטואציות האלימות והמתוקשרות.

4. אנו קצינים, חיילים ושוטרים ממערך השדה של צה"ל וחברי ארגון "עד כאן" שבים ודורשים מכם לממש את סמכותכם ולהורות על נקיטת צעדי אכיפה ומנע כנגד האנרכיסטים מעורבים בהתססת השטח, בדגש על הרחקות מינהליות מאזור יו"ש כלפי אותם פעילים שאינם תושבי האזור כלל כפי שנעשה בעבר ובהווה ע"י פיקוד מרכז במקרים רבים אחרים. מן הראוי שהמערכת הצבאית אשר שולחת את חיילי צה"ל להתעמת עם פלסטינים שנשלחו ותודרכו ע"י פעילים ישראלים תבוא חשבון עם אותם פעילים בעצמה או לכל הפחות תדאג להרחקתם מהאזור דבר שלא נעשה עד היום.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

12/02/2018
העצומה השיגה 500 חתימות!
09/02/2018
העצומה השיגה 100 חתימות!
09/02/2018
העצומה נפתחה