אחדות עכשיו!

אין תמונה

מספר חתימות

5
 
8,000,000  
פורסם בתאריך: 11/08/2019
 

כל מי שעוקב קצת אחרי התקשורת וההתרחשויות הפוליטיות בשנה האחרונה יכול לראות תמונה די ברורה: החברה הישראלית מפולגת למספר פלגים שחולקים אחד על השני ושונאים אחד את השני. אחד מוציא סרטון על השני והשני מכפיש את השלישי והשלישי מאשים את הראשון. אנחנו מאמינים שזה לא באמת המצב ועמוק בתוכנו לכולנו יש אהבה עצומה לכולם, עובדה שבעיתות מצוקה כולם עוזרים לכולם ודואגים לכולם הבעיה היא שלפעמים אנחנו קצת שוכחים את זה. 

בעקבות השיח הרדוד והכל כך לא ענייני ולא מכבד שהתנהל במערכת הבחירות האחרונה וגם במערכת הנוכחית, אנו, כל חותמי העצומה הזו קוראים לכל הפוליטיקאים, אנשי הציבור והתקשורת: די לשיח הלא מכבד! די לשנאה! די לפלגנות! כולנו אחים, כולנו רוצים בטובת עמנו. 

קריאתנו היא לא רק לפוליטיקאים אלא לכלל הציבור הישראלי: בואו ניצור כאן חברה מכבדת ומאוחדת על אף חילוקי הדעות, בואו נזכור שבסוף כולנו רוצים לעשות טוב והמחלוקת היא בסך הכל על הדרך, בואו נזכור שאנחנו עם אחד, מה זה משנה אם הוא חילוני, חרדי או דתי? מה זה משנה אם הוא  אשכנזי או מזרחי? גר בפריפרייה או במרכז? כולנו אחים! בואו נרבה אהבה ואחווה! את המחלוקות ננהל באופן ענייני אך לא מתוך תחושת ניכור ושנאה אלא מתוך הבנה שלכולנו מטרה משותפת ומתוך אהבה וכבוד הדדי.

אהבת ישראל בנשמה!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו