לא חוזרים להיבחן בקמפוס בספיר בלי ביטחון !

אין תמונה

מספר חתימות

241
 
250  

אנו, סטודנטים וסטודנטיות במכללת ספיר פונים אליכם ראשי מכללת ספיר לגבי החלטת המכללה להבחן באופן פרונטלי בקמפוס בתקופת המבחנים של סמסטר אביב תשפ"ד במחלקה לניהול המשאב האנושי.

במהלך השנה החולפת, למדנו אך ורק בזום. מסגרת שמותאמת למצב ומובנת לכלל אך יכולה להיות קשה ליישום והבנת תוכן לימודי עבור רובנו הגדול. כתוצאה מכך צפות כמה בעיות:

  1. איננו מכירות את הקמפוס כלל, להגיע לחוויה ראשונית במכללה במסגרת של מבחן היא מלחיצה. עבור חלקינו האיזור בארץ חדש, והמצב הביטחוני באיזור יכול להיות מאיים וחדש ולהשפיע על מוכנותנו להבחן. בנוסף ישנן בנות המצויות במצב רגשי שיכול להחמיר בעקבות המצאות באיזור רגיש זה.
  2. בהמשך לסעיף הנ"ל, בתקופה ביטחונית זו צירי הנסיעה עלולים להיות מסוכנים ומאיימים, במיוחד עבור אלו שמגיעים ללא רכב פרטי ומתניידים בתחבורה ציבורית.
  3. כפי שצוין קודם, החומר נלמד במסגרת הזום שעלולה להיות מאתגרת עבור רוב הסטודנטים. אנו תופסות את המבחן הפרונטלי כלא מותאם לשיטת הלמידה במשך כל השנה הן ברמה והן בתנאים.
  4. אנו לא רואים סיבה להבחן בקמפוס כשכל הסיבות שהובילו להחלטה ללמידה בשגרה דרך הזום עומדות על תלן.
  5. סביר כי המצב הבטחוני עוד עלול להחמיר ולהוביל לשינוי אופן הבחינות בחזרה למתאר מקוון, ושינוי בהתראה קצרה לאחר סמסטר שלם ובו אנו נערכים למבחן פרונטלי עלולה לפגוע בהצלחתנו.
  6. הובא לידיעתנו כי הכיתות והמבנים בקמפוס הינם ממוגנים, אך לחלקנו אין ניסיון עם התמודדות באזעקה ולחלקנו הניסיון במצב זה עלול להפעיל תגובות רגשיות של חרדה, טראומה וכו' ובשני המקרים לפגוע בהצלחתנו במבחן.

להל״ן עצומה שתעזור לנו כסטודנטים להשפיע על ההחלטה לגבי אופן הבחינות הפרונטלי ומבקשים להבחן דרך הזום בהלימה ללמידה במהלך הסמסטר. אנו תופסים את ההחלטה כמנותקת, לא מתחשבת ונשמח לקבל תמיכה משאר המחלקות והסטודנטים במכללה על מנת להשיג את מבוקשנו וללמוד בנחת הדרושה להצלחתנו.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

07/05/2024
העצומה השיגה 100 חתימות!
07/05/2024
העצומה נפתחה