החזירו את קו 632 לפעילות!

החזירו את קו 632 לפעילות!

מספר חתימות

80
 
100  

לתושבי חריש נמאס לסבול לחינם!

מאז החל משבר הקורונה, הוחלט לבטל לחלוטין את קו 632 של חברת קווים שעושה מסלול ישיר בין חריש לתל אביב. 

בשבועות האחרונים רוב מוחלט של תושבי חריש חזרו לעבודתם כחלק מהחזרת המשק לשגרה, אך עדיין חברת קווים לא מוצאת לנכון להחזיר את קו האוטובוס היחיד שמקשר בין חריש לתל אביב, שרבים מתושבי חריש עובדים בה.

הדבר גורם לסבל מיותר לתושבי  חריש ומאלץ אותם לקום בכל בוקר הרבה יותר מוקדם, לעמוד בתחנות בחום כבד. לחכות לקווים 60/71 שעובדים בזמינות נמוכה מאוד כדי להגיע לתחנה בצומת משמר הגבול ושם להתפלל לנס ובו קו 825 שיוצא מעפולה יעצור ויעלה אותם לנסיעה. הרבה פעמים עומדים יותר מ-10 אנשים בתחנה והאוטובוס לא עוצר כי יש בו מעל ל-20 איש. מה שגורם לכעס ותסכול רב בקרב תושבי חריש.

החזרת הקו הישיר לתל אביב תאפשר לתושבי חריש להימנע מהסיטואציה הכואבת הזו שגורמת לנו בעיות עם המעסיקים ולהרבה כאב ראש מיותר.

אנחנו מרגישים שלא סופרים אותנו כלל!

פניה זו מועברת למשרד הבריאות, האחראי על הנחיות הבריאות, שיתן היתר להפעלת הקו ובכך למנוע (!) התקהלויות בתחנות, פחות עומס אנשים באוטובוסים עצמם וכו'.

למשרד התחבורה, שתפקידו לתת שירות לכל אזרחי המדינה ולא רק לתושבי הערים הגדולות ולתת פתרונות אמיתיים לתחבורה ציבורית לתושבי חריש ובכך גם לתרום להורדה בפקקים.

לעיריית חריש, שצריכה להכיר בבעיה ולהפעיל את כל כוחה מול המשרדים הממשלתיים וחברת קווים, לעמוד לצידנו במאבק הכל כך חשוב הזה. עיר שאין בה תחבורה ציבורית נורמלית היא עיר שלא רוצים לגור בה!

לחברת קווים, שתגדיל ראש, תקשיב לתלונותינו ותחזיר לפעילות מוגברת את כל קווי חריש: 632, 71 ו-60.

העניין הוא כל כך טריוואלי וברור מאליו שזה פשוט מביך שאנחנו צריכים לצעוק ולהיאבק עליו! תתעוררו!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

26/05/2020
העצומה השיגה 50 חתימות!
22/05/2020
העצומה נפתחה