מודטים למען העוטף

מודטים למען העוטף

מספר חתימות

108
 
108,000  

מדוע ממשלת ישראל וצה"ל לא מצליחים להפסיק את הטרור ופעולות האיבה בעוטף עזה? 

משום שהם מנסים להפסיק אותם עם האמצעים הלא נכונים. 

אי אפשר לכבות אש ע"י הוספת עוד אש. אי אפשר לשכך שנאה ע"י הסכמים.

עצומה זו נועדה ליידע את ציבור התושבים ביישובי העוטף שישנו אמצעי מוכח מדעית, יעיל מאוד, זול ליישום, הומני ובעל טווח יתרונות לוואי רחב להפסקת הטרור והאלימות בעוטף עזה. 

התופעה זכתה לכינוי "אפקט מהרישי" והיא ההשפעה הנוצרת מתרגול קבוצתי של המדיטציה הטרנסנדנטלית עם טכניקת הסידהי (מ"ט-סידהי). התופעה נחקרה ביסודיות במוקדי סכסוך ולוחמה ברחבי העולם ו-13 מחקרים מדעיים פורסמו בירחונים מובילים בתחומם.  

האפקט נוצר ע"י התרגול הקבוצתי (תחת קורת גג אחת) של כמה מאות מתרגלי המ"ט-סידהי. האפקט מאושש מדעית ויעילותו המעשית הוכחה שוב ושוב.

כיצד זה עובד? כאשר אדם מתרגל טכניקה ספציפית זו של מדיטציה, המוח מתחיל לפעול באופן מסודר והרמוני יותר (עם השלכות בריאותיות חיוביות רבות). הדבר נראה בברור בקריאת EEG ע"י תואם רב יותר של גלי המוח ונוכחות מוגברת של גלי אלפא. התרגול הקבוצתי למעשה מקרין את התואם והסדר הללו לסביבה בצורה עוצמתית הרבה יותר בהשוואה ליכולתו של מוח (אדם) אחד בודד. עוצמת ההקרנה לסביבת הקבוצה הנה בייחס ישיר למספר המתרגלים וגודל האוכלוסייה (בישראל, קרוב ל-8 מיליון). כאשר הקבוצה גדולה מספיק (לישראל דרושים 500 מתרגלים של הטכניקה המתקדמת), התואם והסדר המוקרנים לסביבה מנטרלים את חוסר התואם וחוסר הסדר בתודעה הקולקטיבית בחברה (=אלימות בצורותיה השונות).

הניסיון בעולם מראה שנוכחות קבוצה כזו שמספרה הנו השורש הריבועי של אחוז אחד מהאוכלוסייה מביא להפסקת לוחמה וטרור באזור ועליה משמעותית במגוון מגמות חיוביות, כולל נכונות הצדדים הלוחמים לפתרונות של שלום.      

בעזרת מודעות ציבורית של תושבי עוטף עזה ודרישה ברורה, ניתן יהיה להכשיר 500 חיילים/חיילים משוחררים (כ'עבודה מועדפת')/חניכי מכינות/וכו' בטכניקת המדיטציה ולמסד אותם כחיל השלום של ישראל באחד מבסיסי צה"ל הנטושים או באחד מקיבוצי עוטף עזה.

חיילי חיל השלום יתרגלו את המדיטציה בקבוצה אחת פעמים ביום, 7 ימים בשבוע (בשאר שעות היום יתרמו לצה"ל/לחברה בצורות אחרות). קבוצות כאלו קיימות בעולםהניסיון מראה שהאפקט שייווצר כבר בהתחלת התרגול ישפיע מידית על הורדת עוצמת הלחימה- זאת בבחינת 'מעט מהאור מגרש הרבה מהחושך'. ההשפעה ההרמונית של המתרגלים על הסביבה תביא לשיפור הולך ומתמיד באזור. זה לא מדע בדיוני או פנטזיה. זהו אפקט הפועל על עקרונות מדע הפיסיקה והוא מוכח בשטח. 

 לאור המצב הביטחוני הנוכחי בו הפיגוע הבא והעימות הצבאי הבא הנם רק שאלה של זמן, חשוב שנשים לרגע את הציניות, חוסר האמונה והלעג בצד. לאור יעילותו של אפקט מהרישי בכל רחבי העולם, ממשלת ישראל מחויבת לבדוק אמצעי זה לעומק וליישמו ולו ככלי עזר נוסף במערך הכלים הנוכחי ללוחמה בטרור. ואם לא הממשלה אז אנחנו...תושבי המדינה אשר חשופים וסובלים ישירות ממצב מחפיר וא-נורמלי זה. 

אין לנו מה להפסיד. תודה על חתימתך על עצומה זו- זוהי הצהרת אמון באפשרות לעתיד אישי, חברתי, מדיני  שפוי וטוב יותר במזרח התיכון.

מחקר מדעי על אפקט מהרישי- 13 מחקרים שפורסמו. 

לפרטים נוספים:

אלכס קצ'אן, 

054-4547378

[email protected]

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

22/09/2018
העצומה השיגה 100 חתימות!
05/01/2016
העצומה השיגה 50 חתימות!
02/01/2016
העצומה נפתחה