צומת מסוכן - פנית תושבי רחוב שניים בנובמבר ל-ע. חיפה

צומת מסוכן - פנית תושבי רחוב שניים בנובמבר ל-ע. חיפה

מספר חתימות

211
 
250  

לכבוד עיריית חיפה - פניות הציבור / לשכת ראשת העיר

אנו, משפחות  בעלי ושוכרי 142 דירות, כתושבי רחוב מרכזי בחיפה, רחוב שמושך אליו מבקרים מכל רחבי הארץ והעולם, מבקשים את סיוע עיריית חיפה,  בפתרון סכנה גדולה והיא התנועה בצומת חיבור רחובות שניים בנובמבר ושד' הציונות. התנועה של כלי הרכב  והולכי רגל בצומת, היא בדרגת סכנה גבוהה ביותר וכבר התרחשו מספר תאונות בשנים האחרונות. 

החניה במעלה שד הציונות, בצד הצפוני ובסמוך לצומת, במקום שפעם עמדה בו תחנת אוטובוס שהועתקה ממקומה, חוסמת את שדה הראיה של הנהגים היוצאים מהרחוב. התנועה במעלה והן במורד שד' הציונות, המאוד משופע, מתבצעת בממוצע, במהירויות  גבוהות באופן חריג מהמותר, עקב התנופה במעלה או הפזיזות בירידה. לכניסה לרחוב שניים בנובמבר מהחלק העליון של שד' הציונות יש גם פוטנציאל מסוכן עקב עצירת התנועה שמאחורי הרכב הפונה וחציית התנועה העולה, כאמור במהירויות גבוהות.

יש לציין שלרחוב שלנו מגיעים בנוסף לדיירים ואורחים, ביניהם מספר נהגים צעירים וקשישים לא קטן, גם המוני תיירים מהארץ ומהעולם, ולא כולם מנוסים מספיק באופן המתאים לרמת הזהירות החריגה הנדרשת למצב הצומת.

הפעולות הדחופות הנדרשות להבנתנו, הם הקמת מעגל תנועה בצומת או רמזור, אמצעי האטת מהירות הנסיעה בשד' הציונות בשני הכיוונים, וצמצום הקירבה לצומת של שטחי החניה החוסמים את שדה הראיה.

הבה נקדים ונמנע את התאונות הבאות, במיוחד בתקופה בה לדאבוננו הנהיגה הפרועה, ומספר התאונות והקורבנות מתרבים מאוד.

בתודה עבור פתרון בהקדם,

בשם דיירי הרחוב, ועדי בתים: 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18 (כל בניני הרחוב) ותושבים נוספים המסתכנים יום יום במעבר בצומת.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

26/12/2019
העצומה השיגה 50 חתימות!
27/11/2019
העצומה נפתחה